Bu arabada LPG kiti nerede :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bi araç lpg de benzinden daha performanslı çalısmaz ;)

silindir başına 50HP destekleyen LPG enjektörleri ve ECU ayarıyla %10-15 gibi bir artı yaşanıyomuş selçuk, "güç artışı sağlayamazsam tükkanı kapatır giderim" söyleminden sonra inandım ben buna :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca şu merivanın ön tarafı ne güzelmiş öyle arkadaş, bizim arabalarda el kol sokacak yer yok, boğazdan ısı yalıtımıyla boruyu çekip K&N hava filtresini koyacaksın panurun arkasına, oh mis tertemiz soğuk havayı çeker,güç kaybı ve yakıt tüketimi artmadan bangır bangır motor sesi ne kadar güzel :) Ayrıca sanırım enjektörler ECOTEC kapağının altında, şık montaj olmuş.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende +hp alcam diye çırpınıorm arkadas ya LPG power :D bende lpg enjektörü alayım o zmn en perfromanslısından :D hem ucuz hemde bol hpli :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende +hp alcam diye çırpınıorm arkadas ya LPG power :D bende lpg enjektörü alayım o zmn en perfromanslısından :D hem ucuz hemde bol hpli :D

hahaha sanayi ortamı biraz farklı oluyo, en son triger kayışın pek yıpranmamış diyen ustaya uğradıktan 50 km sonra kayıı kopartmıştım, ustalara da güven olmaz 130 hp yeter de artar bile bize :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca şu merivanın ön tarafı ne güzelmiş öyle arkadaş, bizim arabalarda el kol sokacak yer yok, boğazdan ısı yalıtımıyla boruyu çekip K&N hava filtresini koyacaksın panurun arkasına, oh mis tertemiz soğuk havayı çeker,güç kaybı ve yakıt tüketimi artmadan bangır bangır motor sesi ne kadar güzel :) Ayrıca sanırım enjektörler ECOTEC kapağının altında, şık montaj olmuş.

gel bırlıkte far ampulu degıstırelım :D Imanım gevredı ne sınır bozucu , bi ara tamponu sökmeyı bıle dusundum :D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeri gelince türklüğü vurguluyorsun ama kendi malımız atikeri yerden yere vuruyorsun bir de takan usta iyi taktı sorun yok diyorsun o halde sorun atikerde değil onu takan adi ustalarda...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeri gelince türklüğü vurguluyorsun ama kendi malımız atikeri yerden yere vuruyorsun bir de takan usta iyi taktı sorun yok diyorsun o halde sorun atikerde değil onu takan adi ustalarda...

Atıkerı yerden yere vurmuyorum , zaten LPG uzerıne yazdıgım yorumlarda asla LPG markasının onemlı olmadıgını , herseyın takan ustaya baglı oldugunu soyluyorum... Atiker hakkında bır cevre arastırması yaparsanız en dandık marka olarak goruldugunu anlarsınız ;)

Ve hiç dusunmeden atiker marka lpg taktırdım cunku TURK malı , siz kafanızı yormayın ...

NOT :Baştan ucuncu kelımenızdekı '' t '' harfi kücük degil buyuk yazılır hatta tum kelıme buyuk yazılmalıdır ''bkz ; TÜRK'' saygılar...

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atıkerı yerden yere vurmuyorum , zaten LPG uzerıne yazdıgım yorumlarda asla LPG markasının onemlı olmadıgını , herseyın takan ustaya baglı oldugunu soyluyorum... Atiker hakkında bır cevre arastırması yaparsanız en dandık marka olarak goruldugunu anlarsınız ;)

Ve hiç dusunmeden atiker marka lpg taktırdım cunku TURK malı , siz kafanızı yormayın ...

NOT :Baştan ucuncu kelımenızdekı '' t '' harfi kücük degil buyuk yazılır hatta tum kelıme buyuk yazılmalıdır ''bkz ; TÜRK'' saygılar...

forumda yazarken büyük harflere dikkat etmiyorum büyük harfle yazsak bir şey değişmeyecek seninde dikkatini çekerim TURK malı değil TÜRK malı mesele buysa sende doğru yazmamışsın !

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda yazarken büyük harflere dikkat etmiyorum büyük harfle yazsak bir şey değişmeyecek seninde dikkatini çekerim TURK malı değil TÜRK malı mesele buysa sende doğru yazmamışsın !

Amacım yazım yanlısını duzeltmek degıldır , haddıme bıle dusmez , zaten sayısal cıkıslıyım bende onemsemem ama sadece Türk kelımesı ıle ılgılı yaptım yorumumu , neyse burada bicok kişi bılgı alısverısı yapabılır , bu tarz konular ıcın baska yerlerde baska baslıklar acabılırsınız seve seve katılırım ;)

saygılarımı sunarım...