Bu amfi alınır mı ? Alınsa,işe yarar mı ?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal 4 kanal 150-200 tl ye aldığımız anfiler en fazla kanal başı 60-70 rms güç verirken bu anfiyi düşünemiyorum... meraktan ötürü alınıp kullanılabilir ama buna bağlayacağınız kabinde bas ancak tıngırı-mıngırı yapar....

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
normal 4 kanal 150-200 tl ye aldığımız anfiler en fazla kanal başı 60-70 rms güç verirken bu anfiyi düşünemiyorum... meraktan ötürü alınıp kullanılabilir ama buna bağlayacağınız kabinde bas ancak tıngırı-mıngırı yapar....

Tıngırı mıngırı yapsın bişe olmaz. :D Küçük bass bağlamayı düşünüyorum zaten..

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 watt rms zaten senn kapı hoparlörlerinde de var niye uğraşıosunki hiç bişey farketmicek

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal teybin verdiği gücü veremez bu.Buna bırak bassı 2 tane güçlü oval bile bağlayamazsınız.Ben pioneerin düşük bir anfisini kullanmıştım o bile kaldırmamıştı bassı.Tavsiyem uygun fiyatlı 4 kanallaı bir amfi alın.

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
Bu araç amfisi degil motorsiklet amfisi. Bunda Radyo kanallarinin seslerini daha kuvvetli alir sadece hoparlor baglayabilirsin.

Bu amfiye baglanabilicek bir Bass yok benim bildigim kadariyla.

Not: Bass amfi olmadan da calisir fakat sadece elektrik bagli olduğu icin tingirdar. Eger o tingirtiyi almak istiyorsan zaten bir amfiye ihtiyacin yok, cunku ayni gorevi gorucektir.

He yok abi ben illede merakim gitsin diye alicam diyorsan 25 TL e geliyor sanirim milli sermayemizi dolar yoluyla elin gavuruna hic isine yaramayacak birsey icin kazandirabilirsin. ;)

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kampanyalara bak derim ben sana oralarda büyük alışveriş merkezlerinde kampanyalar oluyor hem ucuz hem iyi oluyor yoksada ordaki tesisatcılara gidip ufak bi tesisat toplatabilirsin kanımca :D