Brc nin Atikerden farkı nedir arkdaşlar?(karşılaştırma)

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mümkünse somut verilerle gidelim. Mesela birinin parçası bakırdan diğerininki çelikten mi? Birinde şu kadar granti birinde bu kadar garanti gibi tam bir karşılaştırma olsun. Ya da benim bilemediğim başka herhangi bir konuda. Yardımlarınızı bekliyorum. Lpg yi 3-5 gün içinde taktırmayı düşünüyorum.

Teşekkürler Saygılarımla

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker valf tipi enjektör kullanır brc ise gerçek enjektör mantığına daha yakın enjektörler kullanır... brc'nin enjektörleri daha az kararsız zamanı vardır ve daha hızlı hareket edebilir ama atikern enjektörlerde valf tipi olduğu için pis gazdan daha az etkilenirler...
2 kit arasındaki asıl fark enjektörlerinde geri kalan kısımları 3 aşşağı 5 yukarı aynıdır...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Mümkünse somut verilerle gidelim. Mesela birinin parçası bakırdan diğerininki çelikten mi? Birinde şu kadar granti birinde bu kadar garanti gibi tam bir karşılaştırma olsun. Ya da benim bilemediğim başka herhangi bir konuda. Yardımlarınızı bekliyorum. Lpg yi 3-5 gün içinde taktırmayı düşünüyorum.

Teşekkürler Saygılarımla
gelyanıma arkadasım var taktırmana yardımcı olurum her hangı sıkıntı oldugunda benım dosturdur arkasındayım ;)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Alınmasın kimse ama Türkiye genelinde, BRC'nin ustaları gerçekten eğitim almışlar, Atikerinkilerde bu işi bir yerde öğrenipte gelmişler gibi (en azından benim aydın ve izmirde incelediğim ustalar böyle)

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Alınmasın kimse ama Türkiye genelinde, BRC'nin ustaları gerçekten eğitim almışlar, Atikerinkilerde bu işi bir yerde öğrenipte gelmişler gibi (en azından benim aydın ve izmirde incelediğim ustalar böyle)

Abi Eskişehir'de Brc'yide aynı yer takıyor Atikeri'de :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi Eskişehir'de Brc'yide aynı yer takıyor Atikeri'de :D

zaten aydın ve izmir için konuştum. Diğer şehirleri bilemiyor ben LPG taktırmak için 3 ay dolaştım tüm LPG dönüşümü yapanların ustaları ile görüştüm. Şahsen ben markaya değil. Ustaya teslim ettim aracımı, Allah razı olsun oda süper bir iş cıkardı zaten LPG tüketimlerimden de anlarsınız. Daha Ayar bile yaptırmadım ilk günkü gibi.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
zaten aydın ve izmir için konuştum. Diğer şehirleri bilemiyor ben LPG taktırmak için 3 ay dolaştım tüm LPG dönüşümü yapanların ustaları ile görüştüm. Şahsen ben markaya değil. Ustaya teslim ettim aracımı, Allah razı olsun oda süper bir iş cıkardı zaten LPG tüketimlerimden de anlarsınız. Daha Ayar bile yaptırmadım ilk günkü gibi.

Kesinlikle katılıyorum abi benimde taktırdığım yer tanıdıkdı bana dediği Atiker eskiden çok sorunluydu çok başımız ağrıdı şimdi tek şikayet gelmiyor dedi genede Brc'yi tavsiye ederim demişti...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC den sorun yaşayan duymadım hiç ama atiker ve lavatodan çok duydum nedense. Belkide en elle tutulur somut fark budur..(BRC kullanmıyorum yanlış anlaşılmasın)

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker valf tipi enjektör kullanır brc ise gerçek enjektör mantığına daha yakın enjektörler kullanır... brc'nin enjektörleri daha az kararsız zamanı vardır ve daha hızlı hareket edebilir ama atikern enjektörlerde valf tipi olduğu için pis gazdan daha az etkilenirler...
2 kit arasındaki asıl fark enjektörlerinde geri kalan kısımları 3 aşşağı 5 yukarı aynıdır...

Can bey'in dediği doğrudur enjektör farkı var.Ve eskisi gibi sorunlu değilmiş atiker de sorunları gidermişler.
Benim sistemim de zavoli ,ben de çok memnunum istersen bir düşün karşılaştır.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zavoli hakkında neler düşünüyorsunuz bizde 2001 astra 1,4 nb gl var. ona taktırdık. takılalı 3 ay oldu. dün ustaya götürdük değerleri yükselmiş bu değerlerle çok yakması normal dedi. neden ve nasıl yükselir değerleri acaba