BRC Fiyat bilgisi???

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar bende uzun zamandır LPG'ye geçmek istiyordum. Bugün AYDIN sanayide BRC marka takan yetkili 1 yer var hemde tanıdık ve işçiliği süper. Hatta daha önceden de AYDIN Opel bayii çok anlaşmak istemişti, ama ödeme anlaşamadıkları için LPG montajı yapan arkadaş çalışmak istememiş (bu bilgi opel servisinde duymuştum). Bugün fiyat aldım 1.600TL dedi BRC'nin sitesinde fiyatlar hakkında bir bilgi bulmadım İZMİR de daha uygun fiyatlı BRC montajı yapan iyi ustası olan bir yer var mı bildiğiniz?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi merhaba ben izmir 2a da montaj yaptırdım.Çok memnunum. Onlar da dediğin fiyatı demişti. Neresi olursa olsun aynı fiyatı veriyor izmirde. Garantili olarak yaptırmanda fayda var.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla hepsinde Aynı fiyat ise AYDIN'daki servisten taktıracağım adamın dükkanına girince bile kalite ortaya çıkıyor hiç diğer firmaların işletmesi gibi değil tertemiz daha öncede, Bu arkadaşa başka marka taktırmıştık. Çok memnun kalmıştık hem babamın arkadaşı bişi oldumu gider ekşirim başına :), Diğer Firmalar 3 saat içinde montaj ederken, Bu arkadaş 1 günden önce vermem arabayı her Türlü testini yaparım diyor gayet güvenilir bir arkadaş fakat fiyat işte. 1.200TL de pazarlık yaptık eğer 1.200'e tamam deseydi bugün taktıracaktım.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1400 lira peşin 1500 10 taksitli sanırım..

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi forumlar;
ben 2a mühendisliğin(BRC) konya bayisinde taktırdım. yaklaşık 15 bin km oldu.sorunsuz kullanıyorum. 1,5 günden önce teslim edemem demişti bana usta. perşembe sabah bıraktım cuma öğleden sonra 4 gibi aldım. brc servis ve bayileri gerçekten iyi işçilik örneği sergiliyorlar.

1600 tl 10taksit taktırmıştım.tavsiye ederim.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne gibi testler yapılıyor montajdan sonra? Çünkü 1 gün uzun bir zaman. Ben sabah götürdüm 6 saat sonra vermişlerdi.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ne gibi testler yapılıyor montajdan sonra? Çünkü 1 gün uzun bir zaman. Ben sabah götürdüm 6 saat sonra vermişlerdi.

çok matah bir test ettiğini sanmıyorum fakat, adam kendi kullanacakmış gibi montaj ediyor. Sonuçta kendisi de diyor ki montajdan sonra en fazla mekana arkadaşını getirsin ve çay içmeye gelsin :) Mantık güzel

Batu ÖZÇİLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen hafta izmir 1.sanayide 1500/10 taktırdım gayet memnunum hizmetten sabah 10da başladılar akşam 5 de tamamen bitmişti

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bugün Söke OPEL'in anlaşmalı LPG montajını yapan bir bayii ile telefonla görüştüm 1.300'e Landi Renzo önerdi. Kendi Astra H Twintop'unda kullanıyormuş. Kardeşinde de BRC varmış 2side aynı performans + aynı yakıt tüketimi. arada 500TL gibi bir fark var onun için "Landi Renzo" yu tercih edeceğim.

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landi renzo iyi bir lpg ;) eski arabamızda vardı hiç bir sorun çıkarmadı..