bravo 1.6 jtd 105 bg & astra cdti

astra cdti 1.3 mü bravo 1.6 jtd 105 bg 290 mn mu

• Kullanılan toplam oy
    61

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracım 1.3 astra ve geçen gün kampüste Fiat tanıtım günleri düzenledi, bravoyu denedim 1.6 jtd idi ve kesinlikle çok hantaldı, mesela ben astrada 2. viteste devirin hızlanmasını çok beğeniyorum onda da yapmak istedim ve sonuç kesinlikle hüsrandı.Benden sonra bi arkadaşım daha denedi gidişini resmen yalan oldu o rakamlar benim için .
İç işçiliğine gelirsek çok zekice tasarlanmış ama emin olun astradaki işçilik gibi olamaz ve o vites topuzu çok çirkin geldi astradan sonra.
Bazıları demiş city modunda direksiyon yumuşak oluyor diye bizim astralarda zaten hıza duyarlı direksiyon var ne gerek var ki tuşa falan. Hem arabayı alırken değerini korumasına da bakılmalı bravonun ikinci el piyasası ile astranın ikinci el piyasası kıyas bile edilemez.

Helal olsun 290 Nmlik torku olan arabayı hantal diye kenara ittin. Ben de iki aracı da kullandım ve bravo multijetten sonra astra cdti aşırı hantal geldi hangimiz doğru söylüyoruz şimdi ? İki aracın da tork ve güç eğrilerini inceler misin lütfen ? Marka fanatikliğine giderek objektif olmadan yorum yazmak bu olsa gerek. Keşke astra da 1.6 dizel çıkarsaydı en azından son iki senedir H kasalarda 1.3 yerine 1.6 kullansaydı o zaman astra diyebilirdik ( ki eski aracım da astra benim bilenler bilir ).

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiat 1.6 multijet hantal mı????* ancak gülerim buna. 1.3 cdtı a iyi diyoruz, 1.6 aynı teknoloji ve kötü, kesinlikle arkadaş aşırı opelci:)) 1.6 multijet 1.3 cdtı a göre kesinlikle daha iyi bir motor

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiat 1.6 multijet hantal mı????* ancak gülerim buna. 1.3 cdtı a iyi diyoruz, 1.6 aynı teknoloji ve kötü, kesinlikle arkadaş aşırı opelci:)) 1.6 multijet 1.3 cdtı a göre kesinlikle daha iyi bir motor

Katılıyorum. Aynı teknoloji ürünü 2 motor, birisi 1.3 diğeri 1,6 ve 1.6 motor 1.3 ten daha hantal. Artık ne yazsam boş:)

Araç tavsiyesi isteyen arkadaşa da benim tavsiyem şudur; Eğer hemen alacaksanız Bravo alın,hem daha güncel, performans ve tasarım olarak daha başarılı, astranın yüzü artık eskidi. Ama bekleyebilirim diyorsanız 2010 astrayı bekleyin ona göre karar verin. Yeni kasası gerçekten güzel gözüküyor

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo piyasada yok denecek kadar az. Ben şahsen hiç görmüyorum 40 yılda bir. Ama gerçekten şık bir tasarımı var. İç dizaynıda aynı şekilde. Ancak ben olsam 2010 yeni Astra'yı hatta yeni Astra çıktıktan sonra 1-2 sene daha beklerim. Ne gibi arızalara sahip olduğu ortaya çıktıktan sonra bu işe girerim. Bence hemen alacaksanız Bravo ya da başka markalar derim..

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravo performansına laf yok,astra 1.3'ü her alanda tokatlar..
ama gel görki astra'da OPEL!neyaparsın?..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hiçbir şekilde fiat a para vermem... yeterli sanırım.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ister 10bölgeli kliması olsun, minderinde hava üflesin Fiat almam... kalite 3 günde belli olacak iş değildir...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linea 1.3 multijet sürdüm, opeldeki 1.3 cdti ile aynı performansta değil ama söz konusu 1.6 dizelse kullanmadım ama herşekilde 1.3 den daha performanslı olduğu açıktır... keşke opelde yapsa...