Brabus'tan satılık!!

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen bunun içinden geçtim resmen kadett le , 5.2 saniye yalan.Kadett in tozunu yuttuuu...

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hastalık:):):)Passatı satıp 124 kasa düşünüyorum ama istediğim gibi bir arabaya denk gelemedim..

Temizini bulmak çok zor bir ara bi e400 vardı sahibinden de adam 26'lara kadar düştü vişne renginde...
E500 ise ankaradayken bir tane görmüştüm..Onun dışında hırpalanmamış dolusunu bulmak bile gerçekten mesele

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E500 zaten bizi aşar:)Türkiye'de birkaç tane olduğu söyleniyordu Mercedes forumlarında belki garaj bekleyen gerçekten bu işe sevdalı koleksiyonerlerde vardır bilemem.Yüzbin km altı,deri koltuk,sunroof başta olmak üzere tam dolu bir E200 beni Passat'tan vazgeçirir.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E500 zaten bizi aşar:)Türkiye'de birkaç tane olduğu söyleniyordu Mercedes forumlarında belki garaj bekleyen gerçekten bu işe sevdalı koleksiyonerlerde vardır bilemem.Yüzbin km altı,deri koltuk,sunroof başta olmak üzere tam dolu bir E200 beni Passat'tan vazgeçirir.
Cüneyt sana bahsettiğim araç yeniden satışta..Şuan imkanım olsa kaçırmamam bir bak istersen
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-satilik-temiz-58096822/detay

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak pm attım:)
Güzel araç ama motor hacmi yüksek,E200 olsa farklı olurdu:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
dsc00009ou.jpg

dsc00012ws.jpg

Bu araç geçen hafta Ankara'da yapılan klasik araç panayırına katıldı. Sahibi aracın orjinal 69.000 km de olduğunu, Almanya'dan kendilerinin bu şekilde ithal ettiklerini söyledi. İç dış olarak araç çok temiz görünüyordu (bence araç paraya kıyılarak, güzel bir işçilikle elden geçirilmiş). Araç otomatik, 123 kasa ve özellikle de 230 E olunca İbrahim (maden) arkadaşımız için özellikle görüntüledim. Yanlız benim aklıma bir şey takıldı. Yanlış bilmiyorsam yetmişli/seksenli yıllarda Almanya'da taksiler gri renkte olurdu ve bu nedenle de özellikle dizel 4 kapılı gri araçlar taksiden çıkma olabilir şüphesiyle fazla para etmezdi.