Böyle insanların gelmişini geçmişini..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Böyle insanların gelmişini geçmişini..

Geçmiş olsun Denizcim.

İz net görünmüyor ama annemden alışık olduğumdan az biraz kaldırım vb sürtmesine de benziyor.

Yok şayet başkasının çarpıp kazıdığından eminsen yakın çevrende sürekli olarak parkeden araçların o seviyedeki kısımlarına gözat bence, renkten tanıyabilme ihtimaline karşı kazınmış olabilir.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Geçmiş olsun Denizcim.

İz net görünmüyor ama annemden alışık olduğumdan az biraz kaldırım vb sürtmesine de benziyor.

Yok şayet başkasının çarpıp kazıdığından eminsen yakın çevrende sürekli olarak parkeden araçların o seviyedeki kısımlarına gözat bence, renkten tanıyabilme ihtimaline karşı kazınmış olabilir.
yok Tolga abi adım kadar eminim dün yıkadım daha arabayı.kaldı ki sürtsem zaten izi kalırdı iyi kötü.hiç ama hiç boya kalmamış üstünde.kesinlikle benm komşumun birisinin bu.rengi de az bulunan cinsten bir renk olmalı ki kazımak yoluna gitmiştir.beyaz olmadığı kesin zaten.beyaz arabaları eledim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun...

Üzülerek söylüyorum ama bunu yapan kişi sürekli sizin aracınızın yanına park eden bilindik bir araç sahibi olabilir. Sürekli sizin aracınızın yanına park ettiği için ve boyanın renginden direkt onun vurduğu anlaşılacağı için kazımayı tercih etmiş olabilir. Kimsenin günahını almak istemem, almanıza da vesile olmak istemem ama ilk aklıma gelen bu :(

2. bir ihtimal ise: Çocuk işi olabilir...
yok abi ben de eminim komşunun birinin sürttüğünden.bu kadar özenle uğraşmaz yoksa yabancı olsa

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun
Avm otoparkları kasap dolu benimde arka tamponunu dürtmüşler hiç farkına varmadım ta dun gördüm

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun tam bir o.... çocuğuymuş birde bırakıp kaçmamış boyayıda kazımış vay be cesarete bakkk

wwanted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
aynen alt tarafı.çevrede kendini sıfıra indirmiş adana conosu şahinler mevut malesef.ya onlar yaptı ya da bir araba dönerken jantını falan sürttü.kaldırıma değme olayı olmadıgından eminim çünkü dün arabayı kendi ellerimle yıkadım hiç bişe yoktu orda ve kaldırım olmayan bir yere park ettim.kaldırıma değse zaten üstünde sürtünme izleri kalır.adam özenle temizlemiş orayı.anahtarla yada bıçakla kazımış.10 numara şerefsiz ilk kez böylesini görüyorum.

cidden zor bir yer başka yere dokunmadan oraya çarpmak zor bir olay ama şu olabilir motorlar falan çok dolaşıyorsa ben bir kaç defa kuryelerin düşüp kayan motorun aracın altına çarptığını gördüm ama araba ne kadar indirsede o açıyla ve sadece oraya zor çarpar gibi geliyor bana. arabayla değilde başka bir şekide zarar vermiş olabilir biri.  tekrar geçmiş olsun ama birşey yapıp kazıdıysa kesin tanıdıktır üstündeki boya yada herneyse artık belli olup tanınmasın diye yapma ihtimali yüksek

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler arkadaşlar.inşallah bunu yapanı bulurum.kanıma çok dokundu.biz o kadar para verelim elin iti gelip boyamı kazısın.ben burayı yaptırmazsam kalan yerlerde de dökülme yapar mı?