Boyadan sonra vectra

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 motorda bobin yakmak çok zor diye bilinir, ben zoru başardım satmadan önce yaktım orijinal bobini :D Rölantide çalışırken tortortor ses gelmiyorsa sorun yok. Fakir karışıma ayarlıyorlar traktör gibi çalışıyor benzinli araba.

mk1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rolantide öyle bir ses duymuyorum. Fakir karışıma ayarlandığı için mi bobin yanıyor.? bu arada şehiriçi 35 kuruş uzunyol da 23 kuruş yaktım iyimi..?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi iyi etmişsin.Bu haftada yağışlı geçecek galiba.Mübarek yağdıkça yağıyor özellikle bugün çok yağdı yollarda heyelanlar var göçen köprüler var. Araba aldın mı..? Tosya daki evin resimleri varmı??

20 gün Tosya'da kaldım, hergün yağmur yağdı, yağmurlar yüzünden birkaç iş yarım kaldı.

Araba almadım. Tosya'nın toprak bağ yollarında kullanmak için ucuz yollu (Lada/Ford/Kartal gibi) bir araba arıyorum.

Resimler var ama buradan resim yüklemesi yapamıyorum (bilgisayara format atılırken ayarları bozmuşlar, hiçbir yeni proğram yüklenmiyor) . Facebook sayfan varsa oradan paylaşırım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:41 ----------

Rolantide öyle bir ses duymuyorum. Fakir karışıma ayarlandığı için mi bobin yanıyor.? bu arada şehiriçi 35 kuruş uzunyol da 23 kuruş yaktım iyimi..?

Ben İzmir'de en son şehir içinde 100 km'de 9-10 litre, uzun yolda ise 7-8 litre civarında benzin yakıyordum.

mk1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 gün Tosya'da kaldım, hergün yağmur yağdı, yağmurlar yüzünden birkaç iş yarım kaldı.

Araba almadım. Tosya'nın toprak bağ yollarında kullanmak için ucuz yollu (Lada/Ford/Kartal gibi) bir araba arıyorum.

Resimler var ama buradan resim yüklemesi yapamıyorum (bilgisayara format atılırken ayarları bozmuşlar, hiçbir yeni proğram yüklenmiyor) . Facebook sayfan varsa oradan paylaşırım.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:41 ----------

Ben İzmir'de en son şehir içinde 100 km'de 9-10 litre, uzun yolda ise 7-8 litre civarında benzin yakıyordum.
abi facebook dan karagoz-78@hotmail.com olarak ekleyebilirsin ben savaş mıhçı ve smihci olarak aradım ama seni bulamadım

mk1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıdan mıdır bilmiyorum ama sanki tavan ve ön kaputta güneş yanığı kalmış gibi gözüküyor :)

attachment.php

Ekli dosyalar

• 2014-06-07 13.54.54.jpg
    2014-06-07 13.54.54.jpg
    81.8 KB · Görüntüleme: 30