Boya Temizleme, Parlatma ve Korumada %50 indirim

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kastettiğim vergiyi garantiden yatıranlar için elinde dekont olanları kastediyorum daha 1ay süre var yaptırmak için...

1 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresinde Türkiye genelindeki SONAX Uygulama Merkez'lerinde "SONAX BOYA TEMİZLEME, PARLATMA ve KORUMA" işlemi sadece 100 YTL. Neredeyse birkaç otomobil yıkama fiyatına otomobiliniz "İLK GÜNKÜ GİBİ" olsun... alıntıdır :)

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kastettiğim vergiyi garantiden yatıranlar için elinde dekont olanları kastediyorum daha 1ay süre var yaptırmak için...

1 Temmuz - 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresinde Türkiye genelindeki SONAX Uygulama Merkez'lerinde "SONAX BOYA TEMİZLEME, PARLATMA ve KORUMA" işlemi sadece 100 YTL. Neredeyse birkaç otomobil yıkama fiyatına otomobiliniz "İLK GÜNKÜ GİBİ" olsun... alıntıdır :)

doğru, daha 1 ay var. :kop::kop: benim galiba uykum gelmiş anlamadan.sapıtmaya başlamışım.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E süper o zaman.. Bankalardan tarihi geçse de yatırabiliyoruz değil mi?

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onu net olarak bilmiyorum Mert ama bir bankayı ara istersen kampanyayı kaçırmamış olursun....

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu akşam birmotta 280 ytl 5 taksit 3M kaput filmi çektirdim. Karadenize gidiyoruz yollar malum. Bu arada belli bile olmuyor.

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw hiç yaptıran yok mu bu mereti...bikaç kişi toplanıp aynı yere gitsek hizmet kalitesi garanti olsa...

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Cuma akşamı bırakıyorum arabayı, Gayrettepe Sonax Aycibin'e.. Cumartesi öğlen 1 gibi alırsınız dediler.

Bakalım sonuç ne olacak?