Boya Lekesi Benzeri Lekeler ve Çizikler

dropby23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
Arabayı alalı bir süre oldu ama bu sıkıntılarla bir süredir ilgilenemedim.
Kapı kolunun olduğu yerde boya lekesi benzeri bir leke var. Bu dışarı doğru çıkıntı şeklinde ve boyaya zarar verebilir diyede kazımak istemiyorum. Sanki yapışmış hiç çıkmayan kuş pisliği gibi. Bunu nasıl giderebilirim arkadaşlar?

Diğer bir sıkıntımda çizikler bunlar pasta cila ile kapanırmı sizce? Pasta, cila yaptırmak zararlı mıdır? Öneriyorsanız Ankara'da önerebileceğiniz yer varmı.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasat cila yapınız...eğer tırnagınız takılıyorsa çizikleri almaz büyük ihtimalle...çizik gidericileri deneyin bi...olmadı rutuş yapılıp yeni gibi görünüm elde edlir...

dropby23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler,
Pasta cilayı Ankara'd önerebileceğiniz bir yer var mı;?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çizik derinse pasta da fayda etmez maalesef. Ya rütuş yapılıp biraz görünmez hale getirilecek ya da kapı boyanacak. O kuş lekesi gibi olan lekeyi pasta rahatça alır. Ben sincan oto sanayide bi kaporta boyacıya yaptırıyordum eski arabamda. Pasta + Cilayı 100 liraya yaptırıyordum. Kartı arabada bakar bakmaz yazarım buraya yerini ve adını.

dropby23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar detailing garage'ı önerdiler ama şaşmazdaymış yeri. Pasta ve cila için 250tl istediler. Sizce değermi bu paraya