BOSCH AERO TWİN Silecek

yılmazfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: BOSCH AERO TWİN Silecek

Servise 75 bin bakımı balata disk iyi bir fatura ödeyeceğim, bagajdaki bosch silecekleri takıverin desek ayıp olmaz herhalde ::)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben geçen kışa girerken taktım aero lardan ama mayıs ayında yani 7-8 ayda iyi silmemeye başladı. Ses yapmıyor ama sürücü tarafında silecek altına gelen bir kısmı iyi almıyor. Bu kışa girerken yine değişecez bakalım.

riDDler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar,

Bu bahsettiginiz BOSCH AeroTwin silecekleri Astra J için IST'te nereden satin alabiliriz? (Internet harici)  Urun kodu nedir bildirebilir misiniz? Bauhaus'larda var ama cok cesit olduğundan hangisinin uygun olduğunu tespit etmek gerekiyor.

Yardimlarinizi rica ederim.

AciD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet model olarak A540s, bende dun taktirdim ilk intibam olumlu, Mersinde  Ozel Icel Opel Servisinde taktirdim.

enjoy6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

www.opelgm.com internet sitesinde BOSCH  Aerotwin silecek seti 55,42TL.. acaba internet sitesi güvenlimi ürün orjinal gelirmi? daha önceden alışveriş yapmadığım bir site..

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün gittim parçacıdan 8 tlye silecek lastiği aldım. Orijinal sileceklerimin lastiklerini 20 dkda kendim değiştirdim. Şuan canavar gibi oldular. 55tl vermeye değmez. Nasıl yapılacağını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=wtBP9V66OfM#

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy6767 link' Alıntı:
www.opelgm.com internet sitesinde BOSCH  Aerotwin silecek seti 55,42TL.. acaba internet sitesi güvenlimi ürün orjinal gelirmi? daha önceden alışveriş yapmadığım bir site..
Geçen hafta aldım silecekleri ürün prjinal.Daha öncede aynı siteden birçok alışverişim oldu ürünler orjinal gm ürünü sıkıntı yok güvenebilirsiniz

enjoy6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Geçen hafta aldım silecekleri ürün prjinal.Daha öncede aynı siteden birçok alışverişim oldu ürünler orjinal gm ürünü sıkıntı yok güvenebilirsiniz
siparişi opelgm.'den verecez artık silecekler çok ses yapıyor..  videodaki lastik değişimini yapmak biraz zor gözüküyor