Boşanma avukatı konusunda yardıma ihtiyacım var

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorum cok abzurt bir konu ve belkide yeri degil ama hanıma bu aralar cok fena kavga ediyoruz
ve nasıl desem artık hani derler ya ŞİDDET artık sözlü hakaretlerinden gına geldi. Ben de peygamber sabrı var
bugune dek tek bir fiske vurmadım aslada vurmam babamdan öyle gördüm. Evlendigimizden beri 8 sene oldu surekli
ailesine destek cıkıyorum, ama hatuna hicbirsey begendiremiyorum sanki kendisini cok super biri sanıyor.
Uzmanlıgı maliye ama maşallah her konuda uzmanlık kesiliyor, evde birsey arızalanır usta cagırayım diyorum ne beceriksiz
erkeksin bir musluk onaramıyorsun gibi hakaretler olsa iyi, ofke krizleri durumlarında cok cok afeersiniz bana İYİ AİLE COCUGU (ömerçip vardı ya) annemede ...pu gibi sözler soyluyor ve var ya allah o an tum melekleri benim ettrafımda topluyor ya sabır
cekiyorlar. Bir arkadaş dediki kadın polise gidip şikayet bile etse mahkeme hakkında karar cıkarıyor. Sende hakaretlerini
kaydet ilerde polise şikayet eder dava acarsa bu kadın bana sözlü şiddet uyguluyor dersin dedi. Bu ilk 1 senemiz harici son 7 senedir maruz kaldıgım bir durum. Akademisyen olarak gururum cok kırık. Ailem bize olabildigince yardımcı oluyor ama yani
size şöyle diyim, annesi hastalandı o donem claısmıyordu hastane masrafını ben karşıladım, kardeşi sigortasız calısıyor
hastane masrafı benden, annesi 1 sene igne oldu sigorta 3/4 karşıladı, 1/4 olan 500 tl her ay annesine yolladım.
Evde deseniz gardolabın 1/4 u bana gerisi ona ait buna ragmen hicbirseyi yokdur. O yemek yapıp yoruldu diye temizligi ben
yapayım derim , hatun teşekkürü bırak eliyle kapı ustlerine bakıp kaynana misali fırca cekiyor.

Yani 8 sene sonunda artık burama gelen nokta gecen bir kadın sitesinde avukat aradıgını ve yuklu bir tazminatla bana
dava acacagını okudum, pc i acık bırakmış logout etmeden banyoya girmiş bende tesadufen gördüm. Ve bu konuda
ne yapabilirim ayrıca 8 senedir cocugumuz olmuyor 2 mide kontrole girdik bende sorun yok, sorun onda polikistik denen
bir rahatsızlıgı var aslında bu tam bir sebep degil asıl sebep agresif ve kavgacı olması onun hormonlarını bozuyor ve
buda cocugun olmasına engel, bunu doktor dedi doktorlada atıştı, değiştirdigimiz 5. doktor. Artık sehirde doktor kalmadı
istanbula gidecez gibi.

Kısacası arkadaşlar bu hatun bana dava acarsa ne yapabilirim, bugune dek ailesine yolladıgım tum paraların banka dokumu
var elimde, ayrıca su ana dek 3 ayda 20 kez hakaretli patlaması oldu hepsinide cebe kaydettim. Bir arkadaş karı koca arasında
gizli olmaz, ve hakaret ve şiddet varsa ispat icin kaydedebilirsin , hatta belkide mahkeme ona bilr uzaklaştırma verebilir
olabildigince sesi kaydet dedi. Cok caresizim ve artık aglama noktasındayım daha sabah evden cıkarken yine demedigini
bırakmadı, sebep mi, balkona perde taktıralım ve evi boyatalım haziranda dedi, şöyle bir ince hesapla kafadan 3000-3500 tl demek bu. HAYIR'ı tartışmıyor bile ve o kavgayı da zar zor kaydettim cakmasın diye, allahdan teknoloji özürlü de ne yaptıgımı
anlamıyor.

Bu konuda bana fikir verebilecek birilerinin ACİL yardımına ihtiyacım var. İnternette avukatlar buldum yazdım ama
millet 200 tl danışmanlık istiyor, ya tamam sonunda avukat tutacam ama 2-3 soru icinde bu para vermek istemiyorum.
Yani bu ses kayıtları başımı agrıtmasın istiyorum, ayrıca agrresif ve kavgacı oldugunu tum işyeri biliyor herkesle kapışmış
durumda yani dava olsa onları bile cagırabilirim ama şu ses kaydı tek guclu delilim, resmen piskolojik şiddet altındayım 7 senedir.

ne olur yardım edin

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses kaydı artık kanıt olarak kullanılamıyor diye biliyorum ben. Allah sabır versin.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yapıp ne edip kurtulmakta fayda var bi kaç avukatın ofisine gidip konuşmanız daha sağlıklı olur.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bacadir68 benim bildigim eşler ve boşanmada kullanılabiliyor ama baskasınınkinden izin
almak zorundasın, yani bayan eş polise gidip bana hakaret etti dediginde delil bile olmadan
savcı yasaklama cıkarıyor burada demedigini bırakmayan bir insana delili nasıl göstercem
sokak ortası mı onu cıldırtmam lazım ??? Bu konuda oneride bulunabilecek bir tanıdık avukatınız yada avukat arkadaşınız varsa sadece bu ses kaydı meselesi cok onemli cunku
onun bana olan bu sözel hareketlerini baska turlu ispatlayamam.

Yani adam mahkemede karım cinsel performansıma laf etti deyince bile hakim ceza indirimi
yaparken ben anama babama saydırdı dediginde karşı taraf ispatı nerde diye sormaz mı ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kolaylık versin abi.
allah ne verirse hayırlısını versin diye boşuna denilmiyor.

Hayırlı eş huzurun başlangıcıdır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İzninizle bu yazıyı bizimkilere gösteriyim. Bekarlık sultanlık diyorum, anlamıyorlar.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda bana fikir verebilecek birilerinin ACİL yardımına ihtiyacım var. İnternette avukatlar buldum yazdım ama
millet 200 tl danışmanlık istiyor, ya tamam sonunda avukat tutacam ama 2-3 soru icinde bu para vermek istemiyorum.
Yani bu ses kayıtları başımı agrıtmasın istiyorum, ayrıca agrresif ve kavgacı oldugunu tum işyeri biliyor herkesle kapışmış
durumda yani dava olsa onları bile cagırabilirim ama şu ses kaydı tek guclu delilim, resmen piskolojik şiddet altındayım 7 senedir.

ne olur yardım edin
http://www.tevkil.com.tr/avukatwebsitesi/websitesi.asp?s=2&code=9e2f75f0f4351b4a6ee539992b14e360

Kuzenim avukattır. Sivasta ikamet ediyoruz ama telefondan sız arayın Berat benı yonlendırdı ne yapmam lazım dıye arayın o size elinden geldiğince yardımcı olacaktır.Bu arada danışmak için de para felan istemez arayın sorularınızı soyleyın o size yardımcı olur.

Geçmiş olsun gerçekten. Üzüldüm. Bu zamana kadar neden kendinizi bu kadar ezdirdiniz anlam veremiyorum. Yeri gelince kadın erkek eşittir deniliyor ama hayır artık kadın erkeği geçti malesef. Hayat müşterektir. 2 insan hayatını ne için birleştirir bunun farkına varmış olmamız lazım. Şiddet ve hakaret varsa bu ilişki daha fazla süremez. Hem size hem karşınızdakine yazık. Yani karşılıklı oturup konuşun. Kuzenimi arayın; o sizi yönlendirir.Sonucunda geri adım atmayacağınız bir karar alın ve dik durun lütfen. Eşinizin karşısına geçip medeni 2 insan gibi konuşun. Yine hakaret ve bağırma şeklinde geçerse davanızı bekletmeden açın.

Geçmiş olsun çok üzüldüm inanın. Allah yardımcınız olsun...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:58 ----------

Bu arada bu yazdıklarınız da mahkemede aleyhinize delil olarak kabul edilebilir. Özel hayatınızı ifşa etmişsiniz.Yanlış anlamayın ama eşinizi "çocuk" meselesinde sorunlu olduğu kısmını bence silin. İlerde araştırma sonucu bu konulara ulaşılırsa çok daha olumsuz şeyler olabilir...

Son düzenleme:

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aventador kardeş gercek ismim bu olmadıgından sorun olmaz :))) o kadar da cahil degiliz merak etme. Anonym bir kimlik altında anonim olan ve gercek insanların isimleri verilmeden paylaşılan şey sorun olmaz :)) bu arada 2 bayan avukat internetde baktıgım beni mudafa etmek istemişler .... ustelik 2 side bekar ... bunda bir art niyet arasammı acaba bana dedikleri karı-koca arası şiddeti yada hakareti iceren her tur olay kaydedilebilir bunun icin ne mahkeme ne savcılık kararı gerekir, burada karı-koca arasında özel olamaz dediler.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkat ediyormusunuz beyler son bir yıldır karısını öldürme olayları ne kadar arttı.
sebep kadına şiddet kampanyaları, sığınma evleri, basının aslını bakmadan her olayda kadını mağdur göstermesi.
yeni kanunda mahkemenin en küçük tartışma veya şikayette erkeği evden uzaklaştırması vs,
bunların hepsi mutlaka haklı değildir ama haklı olanda pek az gibi gelmiyor.
olay öyle bir noktaya geliyor ki, insanın nevri dönüyor basıyor bıçağı, silahı.
insan öldürmek için hiç bir sebep olamaz, şiddet çözüm değildir.
kadın dövmek acizliktir vs. tamam da Allah korusun bazı kadınlar var adamı katil eder.
bu haberleri televizyonda duydukça hani derlerya ölen mi suçlu öldüren mi diye hep düşünürüm.
Allah kötüye çatmasın hayatın zindan olur.
kardeşim sen bir an evvel iyi bir BOŞANMA AVUKATIYLA görüş ve bu işi bir an evvel en az maddi ve manevi zararla kapatıp hayatına bak.
ölüsü olan bir gün delisi olan her gün ağlar.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle kardeş benim degerimi anlamayan ile bir ömür gecmez.