boşa atamıyorum:(

babaihsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet degiştirsem iyi olacak ama fiyatını bilmiyorum tesekkürler verdiginiz bilgiler icin;)

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede corsa b var aynı sorun vardı değiştirdim maşaallah hiç bi şeyi yok şimdilik benim rölanti ayarlıyıcısı 50 ytl ist ama oraları bilmem.

aguldemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim başıma geldi

selam benim araç vectra B ecotec motor 2.0 16v hem benzinde hemde tüpte farketmiyor, boşa atınca istop ediyor birden durmam gerektiginde bile iki pedal yapıp hem frene hemde gaza basıyorum diger ayagım debriyajdayken (başkası olsa istop ettirecek) kendime göre çözüm yolu böle buldum:)
boğazı temizlettim-rölanti motorunu temizlettim ama sorun devam ediyor. motor sıcakken bile aynı sorun çıldıracam. bide tehlikesi var yani yüksek hızdan düserken debriyaj fren yapıyorum istop edince direksiyon kazık gibi oluyor normal olarak..!:eek:
yazılım felan mı yükletsem bir fark olur mu? yardımlarınız bekliyorum:confused: tesekkürler
arkadaşımda astra f sedan vardı tüp taktırdı. oşa atınca debriyajda ayağı fazla basılı tutunca istop ediyordu. senin olayda böyleyse gaz sistemi takan arkadaşlar parçayı eksik takmışlar demektir. onu gaz sisteminde usta olan birine görü sorun ondan. bizim arkadaşta oradan çıktı. bir parça varmış parçanın ismi aklımda değil sorar öğrenirim. bu parça takılmasada oluyormuş be nedenle bazı kendini bilmezler takmıyor yada unutuyor. bu arada lpg sistemin sıralı değil dimi

ibocompany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzindede stop ediyosa rolanti ayarlayıcın değişicek. arıza lamban yanmıyomu bu arada? benim başıma geldi çünki. temizlettim olmadı yenisini taktırdım.

tarkian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Opellerİn Ortak Sorunu Stop Etme Hemen Hemen Her Vectrada İŞİttİm Bunu
RÖlentİ Ayarlayicisini DeĞİŞtİr BÜyÜk İhtİmal Sorunun DÜzelecek Benİmkİ DÜzeldİ.

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam benim araç vectra B ecotec motor 2.0 16v hem benzinde hemde tüpte farketmiyor, boşa atınca istop ediyor birden durmam gerektiginde bile iki pedal yapıp hem frene hemde gaza basıyorum diger ayagım debriyajdayken (başkası olsa istop ettirecek) kendime göre çözüm yolu böle buldum:)
boğazı temizlettim-rölanti motorunu temizlettim ama sorun devam ediyor. motor sıcakken bile aynı sorun çıldıracam. bide tehlikesi var yani yüksek hızdan düserken debriyaj fren yapıyorum istop edince direksiyon kazık gibi oluyor normal olarak..!:eek:
yazılım felan mı yükletsem bir fark olur mu? yardımlarınız bekliyorum:confused: tesekkürler
Bu Olay Daha onceki Arabamda Yani Broadway Marka arabamda da vardi Aksarayda Hic Bir Usta Cozemedi Elektrik tesisatina Kadar Degistirdik Ama Olmadi

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün arkadaşlar bende dahil hemen hemen aynı şeyleri yazmışız sen işi ii bilen bi opel ustası bulman lazım artık ankara mı olur ist mi olur ona kararını sen verceksin.emin ol bu kronik bi hastalık sayılır çünkü ya devir fırlıyo ya istop ediyo.

babaihsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda astra f sedan vardı tüp taktırdı. oşa atınca debriyajda ayağı fazla basılı tutunca istop ediyordu. senin olayda böyleyse gaz sistemi takan arkadaşlar parçayı eksik takmışlar demektir. onu gaz sisteminde usta olan birine görü sorun ondan. bizim arkadaşta oradan çıktı. bir parça varmış parçanın ismi aklımda değil sorar öğrenirim. bu parça takılmasada oluyormuş be nedenle bazı kendini bilmezler takmıyor yada unutuyor. bu arada lpg sistemin sıralı değil dimi
ewet sistem sıralı degil..! o parcanın adı ne acaba?