Borlu motor yağı yakıtta tasarruf sağlayacak

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
bu ürünlere güvenemiyorum. Güvensem kesin kullanırdım. Neticede motor tamiri pahalı. Riske atmaya değmez. Daha önce kullanmış birinin referans olması lazım.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ürünü alanınız var mı? ya da almayı düşüneniz?

izmir istanbul gibi yerlerde otoban mevcut.
bu ürünü koymadan önce bi otobana çıkın son hızınızı deneyin. yine aynı yolda bu ürünü uyguladıktan sonra deneyin. eğer son hızınızda bi gelişme varsa bu ürün işe yarıyor demektir. aksi halde otobanda yine aynı hıza ulaştıysanız ürün işe yaramamıştır. testi bu kadar basit

bence forumdan biri deneyip bilgilendirirse bizlere de faydası olur :)

Son hız değişmez.Performansa etkisi son hıza ulaşım süresinin kısalması ile ölçülebilir.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım bu konuda hayla bir gelişme yok

mybest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın yağının değiştirdim ve borpower koydum ancak araç bor koyduktan sonra teklemeye başladı.Mesela yokuş yukarı çıkarken devirden hafif düştüğünde yada kalktıktan sonra 2nci 3 ncü vites sonuna doğru tekleme yapıyor 2 defa kadar silkeliyor.şimdi yağın değişme zamanını bekliyorum.tekrar yağ değiştikten sonra bu sefer bor power kullanmıcam bakalım düzelme olacakmı merak ediyorum.Araç Opel Vectra 97CD

mybest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın yağının değiştirdim ve borpower koydum ancak araç bor koyduktan sonra teklemeye başladı.Mesela yokuş yukarı çıkarken devirden hafif düştüğünde yada kalktıktan sonra 2nci 3 ncü vites sonuna doğru tekleme yapıyor 2 defa kadar silkeliyor.şimdi yağın değişme zamanını bekliyorum.tekrar yağ değiştikten sonra bu sefer bor power kullanmıcam bakalım düzelme olacakmı merak ediyorum.Araç Opel Vectra 97CD

Arkadaşlar daha önce yukarıdaki gibi yazdığım bor power dan kaynaklandığını düşündüğüm arıza buji kablolarında olduğu ortaya çıktı.
Konu ile ilgili daha önceki bilgi için özür diliyorum.

Ayrıca daha önce uzun yolda km de 0.13 krş yakan aracım bordan sonra 0.12 krş indiğinide ölçmüş bulunmaktayım.

Bor powerla daha mutlu günlere...

djsecooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir vectra cdx kullanıcısından...borun faydaları...

aracım 2001 model bir vectra cdx 2000cc ve 136 bg

1.ilk olarak aracın rolanti sesi duyulmıyacak kadar azaldı.
2.araç resmen kasılmaktan kurtuldu motor daha rahat devirleniyo ve ivmeleniyo.
3.bg artışına bişey diyemem yanlız özellikle alt devirlerde canlandı.ataklaştı.
4.gerçekten bi serilik adına iyileşme var.
5.bence en önemlisi. butun vectra kullanıcıları bilirki araç hiçbir zaman range yi takip etmez.yani benzini alırsın ekranda 100km gidebilirsin der ama araç en fazla 70-80 gider.ben bu ürünü kullandıgım günden beri gerek şehir içi gerek uzun yol araç yazanla birebir km de gidiyo beni en çok şaşırtan bu oldu.

aracımı 1 senedir kullanıyorum ve 1 senede 17.000 km yaptım az çok aldıgımdaki tepkilerini biliyorum.
herkezin kendine göre görüşü degişebilir.ama ben bu saatten sonra her arabama koyarım.çevremdekilerede tavsiye ediyorum.