Bolu, Düzce ve Sakarya buluşma hakkında...

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Değerli üyeler bu civarlardaki üyeler ile buluşma yapmayı gerçekten çok istiyorum. Yapsak olmaz mı?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Üstadım, pandemi nedeniyle malum işyerlerimizde ki düzensizliklerden kaynaklı olarak bu tarz organizasyonları malesef yapamadık. Ancak ilerleyen süreçte bu konuya eğilerek birşeyler yapabilmeyi umut ediyorum. Ancak pandemi halen sosyal hayatımızı etkilemese bile iş hayatımızı etkiliyor. (En azından benim)

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Üstadım, pandemi nedeniyle malum işyerlerimizde ki düzensizliklerden kaynaklı olarak bu tarz organizasyonları malesef yapamadık. Ancak ilerleyen süreçte bu konuya eğilerek birşeyler yapabilmeyi umut ediyorum. Ancak pandemi halen sosyal hayatımızı etkilemese bile iş hayatımızı etkiliyor. (En azından benim)
Evet haklısınız ama kendinizi' de düşünün iş, iş, iş diye harap olmayın. Kaçamak olarak düşünün bunları kafa dağıtmak için umarım en kısa sürede normale dönersiniz.

sakaryalii

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Çok isterim bende bi pazar günü olabilir çoğu kişinin izin günü ve bunu sizlerle geçirmek bence gayet güzel olurdu

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Çok isterim bende bi pazar günü olabilir çoğu kişinin izin günü ve bunu sizlerle geçirmek bence gayet güzel olurdu
İsterseniz kararlaştırıp en azından biz bir toplantı yapabiliriz. Hatta anket açalım katılımı görelim ona göre planlayıp uygulamaya geçelim.

sakaryalii

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et