Bobin plastik ucunun yapismasi

ayurdakok

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, 1.2 65000km yağ filtre bakımı için servise gittiğimde ustaya bujilere de bakmasını rica ettim.delphi marka bobin ucu plastigini bir türlü çıkaramadı. Bir baktık ki 4 ncu sokette şekildeki gibi bobin ucu plastik buji deliğine yapışmış olarak bulduk. Tabi yırtarak solebildik .bobin ucu kömür olmus. Yay kahverengi olmuş. Bujiye birşey olmamış. Çekişte sorun yaşıyordum. Bitkileri değiştirecektir ama malesef bunu bekliyordum. Çıkma Corsa d bobin ucu plastik yay ve bobin taktik geçici olarak .umarım bir dahs bakıma.kadar beni çıkartır. Size sorum acaba bobin ucu plastik neden delige yapisti ve bobin kömür oldu? Bu sadece 4ncu sokette oldu. Araç 1 kez yüksek hararetten dolayı motor hararet ışığı yandı. Motoru kapattık. Çekici yardımıyla su devir daim pompini değiştirdik. Motor àntifiriz ilave ettik

IMG_20221015_1435536ce4eae8d98dde79.jpg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sonuçta ısıya dayanıklı plastik malzeme hocam, üretimden kaynaklı hatası varsa o nedenle yapmıştır.

hakan027

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba, 1.2 65000km yağ filtre bakımı için servise gittiğimde ustaya bujilere de bakmasını rica ettim.delphi marka bobin ucu plastigini bir türlü çıkaramadı. Bir baktık ki 4 ncu sokette şekildeki gibi bobin ucu plastik buji deliğine yapışmış olarak bulduk. Tabi yırtarak solebildik .bobin ucu kömür olmus. Yay kahverengi olmuş. Bujiye birşey olmamış. Çekişte sorun yaşıyordum. Bitkileri değiştirecektir ama malesef bunu bekliyordum. Çıkma Corsa d bobin ucu plastik yay ve bobin taktik geçici olarak .umarım bir dahs bakıma.kadar beni çıkartır. Size sorum acaba bobin ucu plastik neden delige yapisti ve bobin kömür oldu? Bu sadece 4ncu sokette oldu. Araç 1 kez yüksek hararetten dolayı motor hararet ışığı yandı. Motoru kapattık. Çekici yardımıyla su devir daim pompini değiştirdik. Motor àntifiriz ilave ettik

IMG_20221015_1435536ce4eae8d98dde79.jpg
Merhaba
Aynı sorunu bende yaşadım.
Yedek parçacıda yan sanayi set olarak satılıyor.

ayurdakok

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Aynı sorunu bende yaşadım.
Yedek parçacıda yan sanayi set olarak satılıyor.
Evet gordum ama guvenemedim.usta çıkma Corsa dan yay ve bobin takti artık ne kadar idare edecek bilemiyorum

ayurdakok

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et