Bnm keçi...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani cam filmi cok yakısacaktır..bu polis işi birazda sans işi.özellikle beyaz araclarda cok belli oldugu için polis amcalar sorun cıkarabiliyorlar. siz dvd takmak istiyorsunuz birde filmsiz aracta kabak gibi görünecektir buda sorun cıkarabilir bunuda unutmayın..

Yani her ne kadar film işi sakat gibi dursada kafamda soru işaretleri olsada yaz gelmeden 1 numara yani en açık tonda yaptırcam heralde :) durum onu gösteriyor :)

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı direklerini siyaha kaplayın bence..ayrıca sizin seçiminiz ama tavanıda kaplatırsanız iyi durabilir..film olmazsa olmaz bu araca :) benim arabadakiler 1 numara..arkaya 2 öne 1 yaparsanız polislerin bişey diyeceğini sanmıyorum..öne sakın 2 yapmayın.1 yeterli.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah..Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..Araç, güzel yalnız onca corsa d arasında irmscher e yönelen yok..Biriniz bari panjur alsın yahu artık :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah..Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..Araç, güzel yalnız onca corsa d arasında irmscher e yönelen yok..Biriniz bari panjur alsın yahu artık :)

Panjur bakıyorumda ne bilim çok cezbetmedi beni kapı kollarını boyattıktan sonra ön krom panjuru kaliteli bir karbon kaplama yapmayı düşünüyorum :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Panjuru siyah yada karbon değilde gövde rengi düşün birde bence, hatta psde felan dene, çok güzel oluyor.

ykpcftc

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Film olayını askıya almana sevindim :) Gerçekten seni ve diğer forum üyesi arkadaşları düşündüğüm için uyardım yoksa film güzel durur orası ayrı ama işte polis amcalar bu aralar takmışlar cam filmli araçlara geçenlerde bi kodaman kasa siyah mercedes çekiyorlardı çekici ile bir baktım camlar filmli , tamam dedim kesin bundandır

Onun haricinde yan aynaları bence siyah yapma , apaçi işi gibi durur , bu şekilde sade hali ile emin ol ki araban 10 numara , zaten body kit arabaya çok farklı bir hava katmış harika durmuş , tıpkı elbisenin üzerine geçirilen aksesuar gibi olmuş , bence bu kadar yeterli derim birazda aracın içine para harca derim mesela dokunmatik ekranlı teyp taktır , kolçak taktır vs vs ...

film cam yasaktır ??? polisin görevide yasakları uygulatmaktır bir yerde sonuçta... lütfen bazı yakıştırmalar da bulunarak polisleri zan altında bırakmayınız..