BMW 3 Serisi arayışları..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öneriler ve yardımlar için herkese çok teşekkür ederim. Artık gönlüme göre en temizini bulursam alıcam, yoksa hiç acelem yok zaten..

azizwxaziz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 3 serisi alacaksan otomatiğine bakma derim.3serisine otomatiği hiç yakıştıramıyorum.aracın spor bir ruhu var bence.5 ve 7 serisi olsa otomatiğe ok.ayrıca gidipte megane , astraya,golfe sıfır alıcam diye o paraları verceğine bence bmw daha mantıklı.sıfır araç al 50000 km kullan sonra sat daha çok zarar edersin.ama bu araçları aşağı yukarı aldığın fiyatlara satabilirsin.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ikisi senede ortalama 7-8bin, birtaneside 4bin km yapmış görünüyor.. sence mantıklımı ? olamaz değil elbette olur.. Herşey ihtimal dahilindedir elbet, ama; 65-70bin $(dolar) para veren (ki bu arabanın sıfırı an itibariyle 98BinYTL), üstüne her yıl dünya kadar vergi ödeyen, yani paranın-pulun hesabını yapma ihityacı hissetmeyen birisi neden arabasına binmesin ki??

Senede takriben 4-5bin km yol yapmak demek günde ortalama 10-12km yol yapmak demektir. İstanbul gibi bir yerde bu pek mümkün görünmüyor.. Kaldı ki bu kişi hiçmi yaz tatile gitmedi? Hiçmi il dışına çıkmadı? 8-9sene boyunca hiçmi "ulan şöyle bi istanbul turuna çıkıyım" demedi!!

Allahın dağında yaşayan ben bile senede 10-15bin Km yol yapıyorum.. Değilki bunlar..

Birde takografları düzenleyebilen icadlar çıktı çıkalı, galerilerde 90bin kmnin üzerinde araç kalmadı... Şuanda 3 tanıdığım mahkemelerle uğraşıp duruyorlar, 2 tane arkadaşım mahkemeye durum tespiti için başvuruda bulundu ve raporu alır almaz onlarda mahkemeye başvuracak.. Galericilerse gayet pişkin; çünkü sözleşmelerde kmye ilişkin bir bildirim yok, e haliyle bu dolandırıcılığın ispatıda zor. Aracı almadan evvel çıkarttırdığın fizibilite raporlarına istinaden mahkemeye verdiğinde, muhattabında bu raporu veren kişiler oluyor. Onlarda türlü türlü bahanelerle yırtıyorlar.. Ya alım-satım yaparken noterde kmyide tesbit ettireceksin, yada ya herra ya merra deyip kaderine razı olacaksın.. Alımsatımda tespit ettirdiğinde de ya aradaki farkı galerici öder,yada arabayı alıp paranı iade eder..

Ez cümle; bu işlere kanuni bir düzenleme getirilene kadar bulaşmayın galerilere..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Galeri gördümmü soğuyorum zaten cayıyorum bulduğum arabadan.