Bluetooth cihaz listesi dolu sorunu...

myopel

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar. 2017 model astra aracımız var. Aracı yeni aldık. Bluetooth bağlantısı kurmaya çalıştık fakat cihaz listesi dolu ibaresiyle kuramadık. Cihaz listesindeki bütün cihazları sildik, ayarları bile sıfırladık ama yeniden eşleştirme yapmaya çalıştığımızda yine cihaz listesi dolu uyarısı aldık. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mıdır? teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

epitaph

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var. 2017 model astra j cd 400 teyp var. Cihaz listesini boşalttım, hatta fabrika ayarlarına da dön dedim, boş cihaz listesi ama cihaz eşleştirme menüsüne girmek istediğimde "aygıt listesi dolu" uyarısı veriyor.. Bir türlü çözemedim, Yardımcı olursanız çok sevinirim.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar. 2017 model astra aracımız var. Aracı yeni aldık. Bluetooth bağlantısı kurmaya çalıştık fakat cihaz listesi dolu ibaresiyle kuramadık. Cihaz listesindeki bütün cihazları sildik, ayarları bile sıfırladık ama yeniden eşleştirme yapmaya çalıştığımızda yine cihaz listesi dolu uyarısı aldık. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mıdır? teşekkür ederim.
Hocam fabrika ayarlarına döndürün cihazınızı daha sonra hem telefondan, hemde cihazdan eşleşmeyi açın o şekilde olacaktır. Eşlemede cihazınız android ise güvenlik ayarlarını kontrol etmelisiniz. ios da genel anlamda sorun olmuyor ama androidlerde olabiliyor

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ek olarak Bluetooth eşleştirme yapılan cihazları da silebilirsiniz Bluetooth menüsünden yani önce onu deneyin daha sonra bağlanmayı deneyin. Daha önce ki multimedia taktırdığımda bir kaç sefer karşılaştırmıştım ama sonra Bluetooth ayarlarından çözdüm

epitaph

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Ek olarak Bluetooth eşleştirme yapılan cihazları da silebilirsiniz Bluetooth menüsünden yani önce onu deneyin daha sonra bağlanmayı deneyin. Daha önce ki multimedia taktırdığımda bir kaç sefer karşılaştırmıştım ama sonra Bluetooth ayarlarından çözdüm
Fabrika ayarlarına döndüm, cihaz listesini sildim, liste bomboş duruyor, cihaz eşleştirmeye girdim, cihaz listesi dolu uyarısı veriyor, iphone7 ve iphone11 ile denedim olmadı.. eşleştirme yapamadığım için de bağlanamıyorum. çözemedim.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fabrika ayarlarına döndüm, cihaz listesini sildim, liste bomboş duruyor, cihaz eşleştirmeye girdim, cihaz listesi dolu uyarısı veriyor, iphone7 ve iphone11 ile denedim olmadı.. eşleştirme yapamadığım için de bağlanamıyorum. çözemedim.
Telefonunuz cihazı buluyor mu ? Bluetooth ismi vs çıkıyor mu ?

epitaph

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Telefonunuz cihazı buluyor mu ? Bluetooth ismi vs çıkıyor mu ?
Hayır iki telefonda da aracı görmedi, benden önceki kullanıcı android telefonlarıyla kullandı onu biliyorum, hatta listeden 3 telefonu ben sildim, ama bendeki iki ios cihazla bağlantı sağlayamadım.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayır iki telefonda da aracı görmedi, benden önceki kullanıcı android telefonlarıyla kullandı onu biliyorum, hatta listeden 3 telefonu ben sildim, ama bendeki iki ios cihazla bağlantı sağlayamadım.
Hocam benim araç sıfır üzerine taktıkları cihaz yeniydi, ama ben ilk bağlantıdan sonra sizin bahsettiğiniz konuyu yaşadım.
Sorunu kendi kendime şu şekilde çözdüm.
Fabrika Ayarlarına döndürdüm- Bluetooth ayarlarını sıfırladım - Telefondaki Bluetooth tanımlı cihazları sildim. Daha sonra cihazın açıp kapattım - Cihazdan telefonu arattırdım- Telefondan eşledim
Bu şekilde deneyin olmazsa güncelleme yapın Wi-Fiden bağlayıp tekrar deneyin olacaktır. Benim sıfır cihazda aldığım sorun buydu Avgo marka cihazım ses çıkışı falan müthişti ama bu şekilde bağlantı sorunu yaşadım hep kullandığım süre boyunca

7CBBE709-A375-45EE-ADB9-42CA6B06155695066f051899ce0d.png

epitaph

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Hocam benim araç sıfır üzerine taktıkları cihaz yeniydi, ama ben ilk bağlantıdan sonra sizin bahsettiğiniz konuyu yaşadım.
Sorunu kendi kendime şu şekilde çözdüm.
Fabrika Ayarlarına döndürdüm- Bluetooth ayarlarını sıfırladım - Telefondaki Bluetooth tanımlı cihazları sildim. Daha sonra cihazın açıp kapattım - Cihazdan telefonu arattırdım- Telefondan eşledim
Bu şekilde deneyin olmazsa güncelleme yapın Wi-Fiden bağlayıp tekrar deneyin olacaktır. Benim sıfır cihazda aldığım sorun buydu Avgo marka cihazım ses çıkışı falan müthişti ama bu şekilde bağlantı sorunu yaşadım hep kullandığım süre boyunca

7CBBE709-A375-45EE-ADB9-42CA6B06155695066f051899ce0d.png
Teşekkür ederim. Deneyeceğiz artık birşeyler. Çözüm bulursam paylaşırım sizlerle.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Deneyeceğiz artık birşeyler. Çözüm bulursam paylaşırım sizlerle.
Çözülür çözülür kafaya takılacak birşey değil dediğim gibi bende hep bağlantı sorunu vardı en son çıkartıp Tesla taktım CarPlay özelliği olan, cihaz iyi sağlam birşey ise baktınız sorun devam ediyor 300tl civarı USB ye takılan CarPlay aparatı var onu alın başınızı ağrıtmaz Bluetooth muş oymuş uğraşmanızı gerek kalmaz aklınızda olsun
Link bırakıyorum örnek için daha uygun fiyatta olanlarını araştırıp alabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: epitaph