Bisiklet

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hem kendim hem eşim için haftasonları kullanmak üzere bisiklet bakıyorum. Kadro kısmı düz olmayıp hafif eğimli olacak ve gri-kırmızı, mavi gibi renk tonlarında olacak.

Ümit marka aşağıdaki linktekinin 26 jantlısı, multishift vites, amortisörsüz. Ulusta fiyatına 225 TL dediler(pompa, kilit, korna hediye).
http://www.bisikletcim.com/umit-modeling-24-bisiklet

Gene Ümit marka olup aşağıdakine benzer 26 jant, komple shimanolu ve son sistem çıt çıt vites seçme kollu, ön, arka amortisörlü, çift kat jant, olup bunada 300 TL dediler ve hediye yok.
http://umitbisiklet.com.tr/urun-detay.asp?PrID=5

Bu fiyatlara önereceğiniz başka marka, model varmı? Ankarada alınacak, bulacağım yer bilgisi verebilirmisiniz?

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arif yibaya bir baksan orada çok fazla var. Birde pazarlık filan da olur.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arif yibaya bir baksan orada çok fazla var. Birde pazarlık filan da olur.

Nadir Abi az evvel ordan geldim ve hepsini gezdim. Son aldığım fiyatlar bunlar ve piyasaya göre uygun ve kalite fena(ümit marka) değil. Çok kalitelilerde var ama fiyatlar 350-600 gidiyor(bianchi- salcano gibi). 170-200 arasına var ama ne markası var nede tavsiye ettiler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hım anladım. Demek ki havaların ısınmasını bizim esnaf anında suyunu çıkarmaya başlamışlar demek ki...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hım anladım. Demek ki havaların ısınmasını bizim esnaf anında suyunu çıkarmaya başlamışlar demek ki...

1 ay sonra gelirsen bu fiyata veremem çünkü sezon açılıyor müşteri artacak çok gelen oluyor, baya satılıyor dedi hepside.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
almışken 300 olanından almanı tavsiye ederim eğer yanında hediyesi bol oluyorsa ve ucuza veriliyorsa bir mal ondan kıllanacaksın ikinci tercih senin için çok iyi olur ben motosikletime masterlock kilidi koçtaştan 60 tlye aldım baya kalın ve kaliteli bilitlet kilitlerise max. 10 pompa deseniz max. 20 tl kornada 3-5 tl bişey eder bunları sonradan alıp aşağı yukarı 335 340 tlye işi halledersin hemde full shimano ve çift amortisörlü bisikletiniz olur almışken kaskıda unutmayın derim

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bisiklet alirken boyunuza ve kilonuza gore olanini alin..
Internette arastirirsaniz her boy ve kiloya gore ayri ayri bisiklet var..

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bisikletçide uzun süre çalışmış biri olarak [MENTION=60223]mechanic[/MENTION] 'in görüşlerine katılıyorum. Alacağınız bisiklete kesinlikle bir oturmanızı tavsiye ederim, zaten üstüne oturduğunuz zaman "bu benim almam gereken bisiklet" hissini size verecektir...

Biz Bianchi, Carraro, Ümit markalarının satışını yapıyorduk. Ama Ümit markasıyla daha sonra anlaşmazlık sonucu ürünlerini satmamaya çalıştık, kalan malları satana kadarda göbeğimiz çatladı. Ümit orta derece kalite bir bisiklettir, Çin malından biraz iyi Bianchi'den biraz kötü...

Bianchi Salcano gibi markalar artık kaliteyi üst düzeye taşımaya başladılar, gerçekten hayran kalıyorduk yaptığı bisikletlere biz kurulumunu yaparken... Eğer Bianchi alırsanız ömürlük binersiniz, bunu garanti ederim... Hayırlısı olsun şimdiden :)