Bisiklet taşıma

drizabeyli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımı almadan önce opel astrayı internetten bayağı bir araştırmıştım. Orda arka plakanın dışarı çıktığı, böylece bisiklet taşımaya müsait bir konsol oluştuğu yazıyordu. Özelliğin ismi FlexFix Entegre Bisiklet Taşıyıcı Sistem. Sizin araçlarda bu özellik var mı? Nasıl çalıştırılıyor? Kullanışlı mı? Yakında bisiklet almayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bisiklet taşıma

ekstra donanım bir ara opak servisten ramazan dışardan uygun fiyata yaptırabileceğini söylemişti bana ama nasıl olur bilmiyorum.
getImage

opelin sitesinde 1.319tl :) çeki demirine takılıyor sanırım dolayısıyla bir de çeki demiri taktırmak lazım.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

1.300 mü ?

bisiklet sağlığa zararlıdır..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadircakir link' Alıntı:
1.300 mü ?

bisiklet sağlığa zararlıdır..
1.300 değil 1.319 tl 24 kuruş :D

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

garanti para kart ile kuruşları ödemem  011zaa

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

feda olsun abi. ama dediğim gibi ben baya bir süre olmayacam siz onu sanalbiri ne verin hiç beni beklemeyin..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadircakir link' Alıntı:
feda olsun abi. ama dediğim gibi ben baya bir süre olmayacam siz onu sanalbiri ne verin hiç beni beklemeyin..
peki madem sonra ben alacaadım falan dime :)

drizabeyli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladığım kadarıyla "sen bu işi unut" diyorsunuz! Acaba benim arabada var mı? Araba da garajda, akşam işten çıkınca bakıcam artık. Fiyatlar öğrenilince olay çözülmüştür, kısacası: hakem haklı beyler, dağılın  :)

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FlexFix bir opsiyon ve Türkiye'de satılmıyor diye biliyorum. Ne yazık ki diğer bazı opsiyonlarda da olduğu gibi Opel'in resmi sitesinde Astra bölümünü incelerseniz bu özellik sanki standart geliyor gibi anlatılmış, ancak işin aslı öyle değil. Zaten bu opsiyon da stepne ile birlikte sunulamıyor diye biliyorum, stepne yerine lastik tamir kiti olması gerekiyor. Sanırım mekanizmayı içeriye sakladığınız zaman stepnenin olması gereken yere gizleniyor.