biri tüketim mi dedi :D

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: biri tüketim mi dedi :D

Ortalama tuketimi 0 layipta mi yola ciktiniz ? Bu degeri yakalamak imkansiz km basina 0.96 krs eder bu deger bir cok supersport unkinden cok daha fazla.

Garanti bittikten sonra iyi niyet garantisi gibi birsey var , beyin gibi zor parcalarda arza oldugu zaman birazda eliniz kuvvetli ise isinizi yaptirirsiniz.

ygtylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu degerleri yakalamak imkansiz falan degil o sartlara gore klima,kisa mesafe ve gazlamayla cok normal degerler arabada bi sorun yok yani normal kullanimda ve trafik sartlarinda bu degerlerle gezilmiyo tabiki. insigniateamde kisa mesafe ve gazlamali kullanimlarla 20 litreleri gorenler var bende 1.4 insigniayayla 15 dakka falan klima acip rolantide bekledikten sonra sikisik trafige girip 14lu ortalamar gormuslugum var ama 4.7 litre gormuslugumde var:) yani aracta falan bi sorun yok sartlarla alakali:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ulaş insanlar bu değerleri görünce "acaba aynı şartlarda benzer güce sahip diğer araçlar ne kadar yakardı" diye değil, sadece "aşırı yakmış" diye düşünüyorlar  8)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
arkadaşlar bu tüketim gayet doğal benim şehir içi kullandığım mesafe 3-4 km sürekli dur kalk birde buraları yazın istanbullu ,ankaralı ve izmirli dolar bu durumda 500 mt yi  10-15 dk da geçtiğim oluyor birde klima açık ve araç otomatik bütün bunlar birleşince tüketim bu oluyor ,uzun yolda bagaj 100kg yi geçik yüklü klima açık iki yetişkin ve bir çocuk ile 90 km sabit hızla 7.2-7.1 lt değerlerini görüyorum ki sürekli tırmanış yapılan bir güzergahta.

kesinlikle katılıyorum hele cuma-c.tesi-pazar haftasonucularda gelince 5-6 km lik mesafeyi 45-50 dk da alıyorsun ya iyice bayılıyor insan

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ulaş insanlar bu değerleri görünce "acaba aynı şartlarda benzer güce sahip diğer araçlar ne kadar yakardı" diye değil, sadece "aşırı yakmış" diye düşünüyorlar  8)
Doğru söylüyorsun Tolga 1.5tonluk bir araç sürekli dur kalk vs bu gibi değerler göz önüne almadan direkt tüketimi bakarsak insana anormal gelir :)

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

legendsforever link' Alıntı:
Hava filtresi ve benzin filtresine baktırın isterseniz. Normal değil bu.

[img=800x600]http://s1307.hizliresim.com/1c/t/qrkx5.jpg[/img]

ben hiç sıfırlamadım bayiden 6 km de aldım şehir içi hiç trafik yok hiç sıkıştırmadım 49 km kadar gezdim bu oldu şuan sadece bakışıyoruz :) yakında çocukluğumdaki gibi içine oturup arabacılık oynıcam agzımlada motor sesi çıkarırım bide müzik açtımmı ooohhh 100 km / 0 lt miss general_Dancing

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yahu ne zamandır yavaş ve sakin gitmek için kasıyorum kendimi, araba kullanmak benim için bir azap, bu kadar rezilliğe 10.4 ortalama ile geziyorum, dedim ki yahu biraz arabanın keyfine varayım. Biraz ama. Biraz ben arabanın keyfine vardım sonra ortalama tüketimi açayım bir yahu dedim ki açmaz olaydım, o an anladım ki o ara araba da benim keyfime varmış. (:)

[img=450x600]http://img547.imageshack.us/img547/1113/ynta.jpg[/img]

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nede güzel de yakmış keyifli keyifli :) cebi hafifletmenin dayanılmaz mutluluğu :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Nede güzel de yakmış keyifli keyifli :) cebi hafifletmenin dayanılmaz mutluluğu :)

Sadece cep hafiflese iyi, sanırım araba az evvel böbreğimi sattı. (:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok artikkk.
Doğan kesin bi gariplik var bu iste.