Biraz Sabiredelim!!!!

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADASlar bu güne kadar gördüğüm ve duyduğum tüm kazalar büyük nedeni acelecilik ve sabırsızlık kırmızı ışıkta 20 sn beklesek ne olur beklemsek ne olur 60 giden bir kamyonun arkadasında 1 dk fazla gitsek ne olur gitmesek ne olur bunlar az zaman dk sn ama bugune kadar türkiyede 51dklar milyonlarca can aldı sadece gitcemiz yere 5 10dk erken gitmek isterken canımızdan olduk biraz sabıredelim liütfen biz opelceiler olarak herkeze örnek olalım:good:

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
lütfen biz opelceiler olarak herkese örnek olalım:good:

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah bide diyarbakırda araba kullanında ondan sonra konuşalım.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabir denen erdem'e ulasmak gercekten zor, bu yasadigimiz turkiye deki dusuncesiz insan kalabaliginin icinde. Ama biz dusunceli olsak bir sey kaybetmeyiz gercektende, aksine canimizi ve malimizi riske atmamis oluruz sabretmekle. ben kendimi bildigim ve gordugum kadariyla dusunceli araba kullanmaya calisirim, boyle bir konuyu acan arkadasa da tesekkur ederim. elimden geldigi kadar sabrediyorum ve sabirli olmaya da devam etmeye niyetim var, her opelci arkadasi bu dusunceye bende davet ediyorum. 5-10 dk ile insan gercekten de hic bir sey kaybetmez.
SABIRLI SURUSLER diliyorum herkese.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum ve uyguluyorum arabada küçük çocoğum var ve asgari hızlarda araç kullanıyorum ve gitek istediğim yere ulaştım bu güne kadar hızlı ulaşmak isteyip de ulaşamayanlardan olmayalım.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bu konu bıraz uzerınde dusunulmesı,tartısılması gereklı bır konu
aracların guvenlık testlerındekı hızları genelde 50-90 km arası hızlar aracları bu hızlarda guvenlık testlerınden gecırıp ılgılı bağımsız kurulusdan derecelendırme alıyorlar e madem oyle arac standartları her ne olursa olsun 90 km hızın ustunde ölüm buyuk ölçüde kacınılmaz oluyorsa ülkelerde beynelmilel hız limitleri belli ise neden o limitlere uygun arac yapmazlar bu arac su yıldızı su suratte almıs fakat neden kadranı 260 bu ne perhız, bu ne lahana tursusu ? ne kadar da sabredersenız edın kabul edın 50 km ıle arac kullanmak ınsana zul gelıyor o zaman ne yapmalı aracı maksımum 120 km hıza ulasabılecek standartta yapmalı kı üreticiler kımse asırı hızdan hayatını kaybetmesın zaten başka da yolu yok sürat felaket olduğu kadar coğumuz için zevk de ayrıca maalesef bu bır gercek Allah kımseye kaza bela vermesın.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohh izmirdesin tabi trafik sorunu yok sabırdan bahsedersin böyle bi ist da ank da dolaşta göriyim seni :D şaka bi yana dediğin çok doğru çoğu zaman yavaş giderken beni çok hızlı geçen araçları ışıklarda yakalıyorum ne değişiyo kendilerini tehlikeye attıkları vede fazla benzin yaktıkları yanlarına kar kalıyo

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirdede aynı trafic sorunu var bence arabalar coğaldı bilgisiz sürücü cok bu durum türkiyenin her yerinde aynı sabırdenen seyi direksiyon basında unuıtuyoz

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu konun ilgi görmememsinden cok üzüldüm kazaların nedeni sabırsızlıuk bizim buna örnek olmamız lazım :(