Biraz da Güzel Şeyler

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Bakım hayırlı olsun. :)
Keyifle kullanırsınız inşallah.
Araçta kafa rahat dolaşmak gibisi yok. (y)
Kesinlikle, herşeyiyle bizzat ilgilendiğim için de neresinde ne yapıldı biliyorum , dolayısıyla soru işareti kalmadı diyebilirim. :)

• Beğen
Tepkiler: Guven

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
kabı değiştirmedim, aracın zinciri değişirken söktüm ve içini balata spreyiyle temizledim. Daha sonra da yerine taktım. Çatlak , kırık ya da kaçırma olmadığı için kullanmaya devam ediyorum. Kabınızda pislik mi var yoksa yağ mı ? ikisi farklı şeyler
Ya kabın iç tarafı sanki kahverengi renk almış gibi geçen gün benzinlikTE yağ değiştirene sordum sorun yok dedi ama hani kolay birşeyse tertemiz yapayım dedim sonradan sorun olmasın diye dedim

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun , kazasız belasız keyifli sürüşler.
Bütün bu işlemler hangi serviste yapıldı ve işçilikten memnun kaldınız mı ? Rica etsem paylaşabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: emre_unal

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Hayırlı olsun , kazasız belasız keyifli sürüşler.
Bütün bu işlemler hangi serviste yapıldı ve işçilikten memnun kaldınız mı ? Rica etsem paylaşabilirmisiniz
ben aracı İzmit'te Oksijen Oto var oraya yaptırıyorum. Kendilerini yakınen tanıdığım için fiyatlarda da yardımcı oluyorlar. Ancak müşteri konusunda biraz seçiciler. Ağırlıkta referansla araç alıyorlar ya da yakın çevrelerine bakıyorlar.
İşçilik konusunda birebir garanti verebilirim. 4 yıl oldu tüm araçlarımı oraya götürürüm, bu güne kadar hiç mutsuz çıkmadım, aksine yaptıkları işe garanti veriyorlar.

Hususi periyodik bakımları dahil İstanbul'dan İzmit'e giderim. Hem muhabbet ederim, hem aracı yaptırırım akşamüzeri de sorunsuz dönerim.

• Beğen
Tepkiler: garbis

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Ya kabın iç tarafı sanki kahverengi renk almış gibi geçen gün benzinlikTE yağ değiştirene sordum sorun yok dedi ama hani kolay birşeyse tertemiz yapayım dedim sonradan sorun olmasın diye dedim
Eğer kabı sökerseniz aracın antifiriz ve suyu dışarı dökülecektir. Bununla birlikte temizlik sonrası sisteme yeniden suyu doldurduğunuzda havasını almanız gerekecek. Kabın içinde yağ yoksa naçizane tavsiyem çok ellemeyin. Ben fırsat yakalamıştım o yüzden temizledim.