Bir Veda Türküsü

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu günden sonra foruma girmemeye karar verdim çünkü gereksiz yorumlar midemi bulandırmaya başladı gerçekten hakkım varsa helal olsun umarım sizde hakkınızı helal edersiniz dilerse forum yöneticileri üyeliğimi iptal edebilir. Sağlıcakla kalın. Hayatta her daim mutlu , huzurlu olun. Bu forum gerçekten çok sıcak bir forumdu hatta burda isim vermim özleyeceğim bir çok insanda vardır tek tek mesaj atmadım kimse kusura bakmasın eyvallah.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
hayırdır olum nereye

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bi aralar çok sıkılmıştım kardeşim seni anlayabiliyorum o yüzden...
Sen sadece kendi arabanı biraz fazla sevdin, değer verdin, övdün, parlattın, cilaladın...
Tabi Opel forumunda bunu yapman doğal olarak tepkilere sebep oldu... Hyundai forumunda yapsan herkes yürü be!!! diye sırtını sıvazlar destek çıkabilirdi...
Neyse hayırlısı olsun ne diyelim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Doğukan, buradaki herkes benim için çok değerli, arkadaşlar arasında istemeden de olsa bir takım gerginlikler yaşanabilir, zaman en iyi ilaç olduğu için bir süre sonra da bu yaşananlar unutulur, o nedenle istifanı kabul etmiyorum, biraz tatil yap, kafanı dinle, gerekirse sonra gene görüşürüz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Doğukan ben senin abinim sende benim kardeşimsin bak yeminle alacağım elime içi ipli hortumu demedi deme yaw... yeminle şimdi konuyu fark ettim içim şişti...