Bir Vectra B GL daha yol bilgisayarına kavuştu...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Peki 2.5 V6 için bir yazılımın varmı? :) Bu yazılımın açılımı nedir, performans mı? Yoksa ekonomi mi? Yada her ikisi birden mi?

performans :) yakıtınız çok farketmez... lpg de 30 krş yakıyorsa yazılım sonrası 32 krşyakar. :)

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans :) yakıtınız çok farketmez... lpg de 30 krş yakıyorsa yazılım sonrası 32 krşyakar. :)
LPG mi? Af buyur o ne? :kop::kop::kop::kop::kop::kop:
Bugün rolanti regulatörünü temizlettim, ilk başta makina biraz aptal çalıştı ama, sonradan toparladı. Bazen sallamadan düzgün çalışıyor ama, bazende rolantide sallanıyor. Ha bu arada, yol bilgisayarı rolantide eskiden 1.3lt gösterirdi, temizlikten sonra 1.1 lt, hatta arada 1.0 lt bile gösterdi. Boğaz kelebeğinin ordaki gaz tepkime sensörünüde temizletmek istedim ama, usta orda temizlenecek birşey yok, kısa bir boşluk var dedi. Ne dersin Ethem kardeş, onuda bir şekilde temizleme yoluna gideyimmi?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kelebek potansiyometresinde temizlenecek bişe yok.

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi tatilde nereye gidersem gideyim yolum Ankaradan geçecek o zaman Trabzondan Ankara üzeri Rizeye Gitmeyi Deneyecem :)

beklerim.......

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Anıtkabir'i ziyaret amaçlı ailemle Ankara'ya gelmeyi düşünüyorum ama, tarih belli değil. Eğer gelirsem, benim motora bir bakarmısın? Mehmet abiyide haberdar ederiz, bulusuruz. Belki ustaların göremediği birsey görürsünüzde, motorum düzelir...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende Anıtkabir'i ziyaret amaçlı ailemle Ankara'ya gelmeyi düşünüyorum ama, tarih belli değil. Eğer gelirsem, benim motora bir bakarmısın? Mehmet abiyide haberdar ederiz, bulusuruz. Belki ustaların göremediği birsey görürsünüzde, motorum düzelir...

müsait olursam olabilir tabi :)

onkyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
mustafakibaroglu.wordpress.com
slm ethem abi

inş ankaraya geleceğim mutlka yanına uğrarım

bu arada senin msn i ekledim haberin olsun :)