bir üye arkadaşımız sanırım kaza yaptı!!!

tonguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, allah yardımcısı olsun inşallah..

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinize tek tek çok teşekkür ederim arkadaşlar.. Allah hiç kimseye kaza bela vermesin..

Öncelikle hem arkadaşımda hem bende ufak sıyrıklar haricinde bişey yok. Arkadaşımın tomografi dahil tüm tetkik ve tahlilleri yapıldı, çok şükür ikimizde iyiyiz..

Kaza şöyle oldu; Pendik ten kadıköy istikametinde (dragos' a 500 m kala) sahilyolunda orta şeritte seyrediyoruz. Kartal dan itibaren siyah honda s2000 ve beyaz tek kapı eski model honda sürekli birbirlerine makas atarak yürüyorlardı. Kazanın olduğu yerden önce arkamızda kalmışlardı. Tam askeri gazinomuydu,eğitim merkezi miydi adını tam bilemiycem, onun önünde, hızım 90 km/h, orta şeritteyim, arkadan sesleri geliyodu, duyuyorum, bi ara beyaz honda sağ şeritten geldi, önümde bir araba mesafesi yokken bana makas attı, %99 aracımınön tarafını alıp gidecekti, vurmasın diye direksiyonu çok ani bi şekilde sola kırdım, aynı zamanda frene bastım, bi sağ bi sol derken toparlayamadım, refüje çıktım, aracın sağ tarafı bi ağacı sıyırdı, sağlam sıyırdı ama, resimlerden görüceksiniz..Ve ağaç bizi karşı şeride attı, sonra araba durdu zaten..

Hasarı resimlerden de görebilirsiniz.. Sağ tarafta ki iki kapı (komple), kapı direği, ön lastikler, sağ arka lastik, sol ön jant, ön aks, sağ ön koltuk yan airbag.. Şimdilik bunlar gözüken tarafı tabii.. Motor sağlam, ön arka tamponda kırılma yok, çizikler var..

Kaskom vardı Allah' tan.. Araç şimdi servisimde, sigorta şirketine hasar ihbarı yapıldı. Eksper gelicek, ustam büyük ihtimal eksper buna pert der dedi.. Tahmini 8-9 lira hasar çıkardık.. Eksperin bize teklifine göre hareket edicez.. Ben perte çıkmamasından yanayım, ustam da öyle, çünkü hakkaten yazık olucak.. Aracın ilk sahibi ustam dı zaten.. O yüzden ilk etapta eksperi bekliycez, ne fiyat çıkarıcak, ne teklif edicek, onu görüp, planımızı ona göre yapıcaz..

Bu arada beyaz honda nın plakasını alamadık !

Tekrar teşekkür ederim hepinize, Allah bu tür şeyleri bi daha imtihan ettirmesin kimseye..

Ekli dosyalar

• 31052009282.jpg
    31052009282.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 246
  • 31052009283.jpg
    31052009283.jpg
    90.8 KB · Görüntüleme: 233
  • 31052009285.jpg
    31052009285.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 231
  • sağ2.jpg
    sağ2.jpg
    58.1 KB · Görüntüleme: 233

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok gecmiş olsun kardeşim cana gelmesinde...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en büyük kazan bu olsun ..

çok çok geçmiş olsun. sağlıgınızın iyi olması yeter . onlarda nasılsa bir gün bulurlar belalarını.

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun arkadaşım cana gelmemiş enazından ama pert olursa gidecek güzelim araba. Allah yarattı demiycen kaçmıycan takacak arka tamponu senin aracın yerine onunki pert olacak ondan sonra ölürmü kalırmı yoksa birdaha yaparmı bilmem:mad:.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun iyi allahtan size bişey olmamış cana geleceğine mala gelsin :( Bu arada trafiği oyuncak zannedenlere deliyorumyaaa :mad: en büyük kazanın bu olur inş. :(