BİR SORUM OLACAKTI.. opel fiyat listesi hkk.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Van ı bilmem ama İstanbul da fiyatlar fiks. Hemen her bayi aynı fiyatı veriyor. ben 2007 de Vectra almayı düşünüyordum. O zaman bayiler arası fiyat farkı vardı. ( İyi pazarlık ve fiyat kırdırma ile ) Ancak 2008 yılında Opel Türkiye duruma el atmış ve bayiler arası fiyatı sabitlemiş. En azından bayiler böyle diyor. Ama gerçektede öyle gibi. Ben aracımı almadan önce İstanbul da 8 - 10 bayi gezdim neredeyse. Her yerde aynı fiyat verdiler. Belki bir 100 ytl fark alınabilir. başka yapmıyorlar. Size bu araç için 48.000 civarı bir fiyat verirler. Bu hafta sonu ( bir aksilik olmazsa ) aracı aldığım bayiye uğramayı planlıyorum. Sizin için bir fiyat sorarım.;)

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harika olur, ilgin için ayrıca teşekkürler kardeşim.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün başka bir bayiye uğradım ama beklediğimden farklı bir fiyat söylediler. 50.000 gibi bir rakamdı. Bana fazla geldi. Kendi aldığım bayiye bu hafta gidemedim. Ancak 1,8 zafira için 45 ile 60 gün bekleme süresi veriyorlar. Şu anda gelenlerin tümü 1,6 imiş. Zaten 1,8 olsa bile cam tavan istediğinizden bu araç sipariş edilip öyle geliyor. Gerçi bu bayiyi ben pek sevmem. Kendi aracımı alırken de pek anlaşamamıştık. Kendi aldığım yere gidince tekrar soracağım.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım direkt liste fiyatını söylemişler. vallahi ilginiz için minnettarım, bende bu hafta içi il merkezine gidebilirsem fiyat talep edecem.. bakalım bana ne gibi bir opsiyon sunacaklar. buradan paylaşırım. tekrar teşekkürler şenol.

mstf44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence insignia yi bekle 50-60 arası 1.6 eco cıkarıorlar laguna c5 mondeo ya rakip olarak
1.9 olarak bahsettiginiz eger 150 hp olansa bence verilen paraya degecek bi tercih :)

mstf44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım direkt liste fiyatını söylemişler. vallahi ilginiz için minnettarım, bende bu hafta içi il merkezine gidebilirsem fiyat talep edecem.. bakalım bana ne gibi bir opsiyon sunacaklar. buradan paylaşırım. tekrar teşekkürler şenol.
listede 34.000 ytl yazarken 2008 astra sedan ı 32.000 ye aldım ben istanbul daki bayilerden fiyat aldım ve verdikleri fiyatı malatya daki bayiye söledim ordan alırım tarzı olamaz falan dediler 2 depo mazzot yakar ordan alırım dedi peder bey 32000 ye bagladı bayiler ii araştırılmalı bence degişik şehirlerdeki yakınlarınızı yollayarak pazarlık yaptırın ;)