Bir rekor da benden

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar km başına fiyat üzerine yazmayın bence çünkü benzin ve mazot fiyatları değişkendir... 100km de kaç lt yaktınız onu söyleyin...

ben hemen söyliyeyim 5.2lt (bu kış ve araç doluydu Bursa'ya gitmiştik kız istemeye:D:D)

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizelin hiçbir avantajı kalmadı zaten.arabaya acımasam çoktan takmıştım bi tüp ama...

Vallahi gardaş bende senin gibi düşünüyorum.Arabaya kıyamadığım için lpg olayına girmiyorum.Yoksa şöyle bir etrafıma bakıyorum.Aynı sınıftaki passat,bora,golfler hep lpgli.Çekişlerinde belirgin bir düşüş olmadığını söylüyorlar.İyi bir ustaya taktır diyorlar filan.Fazla da çıkarmıyorum bahçeden.Kararsız benzinle devam ediyoruz bakalım.Nereye kadar gidecek bu yakıt fiyatları.

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar km başına fiyat üzerine yazmayın bence çünkü benzin ve mazot fiyatları değişkendir... 100km de kaç lt yaktınız onu söyleyin...

ben hemen söyliyeyim 5.2lt (bu kış ve araç doluydu Bursa'ya gitmiştik kız istemeye:D:D)

sizin katalog değerinizin 5.0 olması lazım. gayet iyi yakmışsınız. buda aracı çok iyi kullandığınızı gösteriyor. biraz bahsedermisiniz, kaç devirde vites attınız, kaç ile sabit gittiniz. herhangi bir viteste sabit gidecekseniz hangi devirde gidiyorsunuz, birde max tork devri ve max BG devriniz nedir,(biraz fazla mı oldu ne?):D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi gardaş bende senin gibi düşünüyorum.Arabaya kıyamadığım için lpg olayına girmiyorum.Yoksa şöyle bir etrafıma bakıyorum.Aynı sınıftaki passat,bora,golfler hep lpgli.Çekişlerinde belirgin bir düşüş olmadığını söylüyorlar.İyi bir ustaya taktır diyorlar filan.Fazla da çıkarmıyorum bahçeden.Kararsız benzinle devam ediyoruz bakalım.Nereye kadar gidecek bu yakıt fiyatları.

bende az biniyorum araca.bütün gün yollardayım ama şirket araçları ile işimi yapıyorum bu yüzden hiçte gerek duymuyorum açıkçası.ayrıca 2 milyar parayı veripte korkarak gidemem yani zaten az biniyorum

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gördüğüm herkes taktırdıktan sonra arabasından soğumaya başladı şahinciler hariç