Bir anlık dikkatsızlık

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
gecen gun aracımla kapalı otoparkta dıkkatsızlıgım sonucu geri geri giderken sütuna bindirdım.Darbe o kadar cok kuvvetlıydı kı sankı arkamdan bır arac bana carptı sandım.İnip baktıgımda aracın tamponu yerınde cıktı ve hemen tampon bıtımınde sag stop lambasının catlatmıs vede tamponda 6 cm kadar yarık var.Bugun servise gittim exper yoktu aracsız kalmıyım dıye aracı bırakmadım ama ptesi gunu gıdıp haledıcez sorunu benım sormak ıstedıgım bır sey var kaportacı bır usta geldı servıste baktı ve sokulup tamırı yapılacak dedı buyuk bır ihtimalle tırnakları kırık degıl dedi tamır yapılacagından bahsettı acaba degtırtsek mı kaskodan yoksa tmır mı etırsek bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım

cihan3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bir anlık dikkatsızlık

Çok geçmiş olsun öncelikle.Geçen haftasonuda ben ön tamponu vurmuştum kırılmıştı.Pazartesi bıraktım tamir olmamış tampon değişti.Az önce aldım arabayı

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

Bence degisim daha mantikli darbe siddetli gibi anlattiginiza gore... Gecmis olsun

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Tamponun değişmesini istiyorsanız tek yapacağınız şey tırnakları kırmak.

Onun haricinde çok kötü tamponlar da Auto King tarafından tamir edilebiliyor.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun .

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

gecmıs olsun allah daha beterınden korusun tampon onemlı degıl ama bence onarım yapmayın derım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun
Degisip degismeyecegine exper karar verecektir.

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

Gecmis olsun dıleklerınız için teşekkur ederım.Sımdı acaba servıse bırakırsa kasko bana bır aracverır mı ?gerçi ufak bır hasar ama en az 1 hafta kadar aracsız kalıcaz bunun gıbı bır durumda arac vermesı gerekır ama ne dersınız bole bır hasardan sonra yedek arac talep edip alan var mı?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SEVANCAK link' Alıntı:
Gecmis olsun dıleklerınız için teşekkur ederım.Sımdı acaba servıse bırakırsa kasko bana bır aracverır mı ?gerçi ufak bır hasar ama en az 1 hafta kadar aracsız kalıcaz bunun gıbı bır durumda arac vermesı gerekır ama ne dersınız bole bır hasardan sonra yedek arac talep edip alan var mı?
tabiki veriyor 5 güne kadar araç tahsis ediyorlar. Kaskonuzu arayıp servisin iletişim adresini ya da dosya numarasını
verdiğinizde aynı gün içerisinde size araç tahsil ediyorlar. Kaskonuz araç gönderirken sizin araca eş değer bir araç talep edin
özellikle sizin aracınız dizel olduğu için dizel bir araç ve daha yeni bir araç talep edin
geçmiş olsun

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

HaKaN link' Alıntı:
tabiki veriyor 5 güne kadar araç tahsis ediyorlar. Kaskonuzu arayıp servisin iletişim adresini ya da dosya numarasını
verdiğinizde aynı gün içerisinde size araç tahsil ediyorlar. Kaskonuz araç gönderirken sizin araca eş değer bir araç talep edin
özellikle sizin aracınız dizel olduğu için dizel bir araç ve daha yeni bir araç talep edin
geçmiş olsun
tesekkurler hakan bey servıse gıdıp experle  yuzyuze gorustugumuzde talep edicem genede sigorta sırketını aramam sart mı??