bilmeyen kullanmasın arkadaş !!!

emirhan132

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ataşehir dolaylarında aracım park halindeyken ve bende içindeyken sağa dönüş yapan bir ablamız biraz fazla dönünce direksiyonu toplayamayınca sol arka çamurluktan sol ön camurluğa kadar ayna ve benim camdan dışarıya sarkan elim dahil ne var ne yoksa haşat etmiştir... yanındaki ablası olacak aklı selim kişinin ise araba bu çarpa çarpa ögreneceksin demesi beni cinnete bir adım daha yaklaştırmış ancak bayan olmaları ve yanlarında küçük bir çocuğun bulunması beni durduran tek şey olmuştur... bu olaydan 4-5 gün önce yine park halinde olan aracımın sağ ön cam çitasına taş düşmüş citanın yamulmasına ve kelebek camının kırılmasına sebep olmuştur son 5 gün ve önümüzdeki 4-5 gün boyunca araba bende sadece 2 gün durmuş olacaktır... ehliyet sınavlarının ve kurslarının daha ağır şartlarda olabilmesi için imza toplamaya başlıcam yakında önüne gelene vermesinler şu ehliyeti bilmeyende kullanmasın anasını satayım !!!

kerrami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bilmeyen kullanmasın arkadaş !!!

çok geçmiş olsun. maalesef acemi bayan şoför kadar erkek şoför de var. Allah hepsinden korusun...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.. ankara trafiğini şu sıralar bir görseniz istanbul trafiğini arar olduk. hergün kaza yapmaya ramak kalmakla geçiyor. 

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun içim gitti olayı düşününce... bu arada forumumuzun ne kadar seviyeli bir forum olduğu yazdıklarınızdan ortaya çıkıyor başka bir yer olsa ben kesin ana avrat düz giderdim bunlara o kadar sakin yazmış görünüyonuz ki sanki bişey olmamış gibi kutluyorum sizi tekrar büyük geçmiş olsun...

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum. Bilmeyen direksiyona geçmesin. En baştan beri savunduğum tez bu. Bu iş gerçekten bir yetenek sekronizasyonu, ve malesef herkez yetenekli değil, Pisiko-Test cihazınından K4 alan birine yasalarımız Ehliyet verebiliyor niye mi Sürücü Kursu para kazanmak istiyor
ve Kişi yeteneği ve refleksleri zayıf ta olsa bir şekilde Ehliyet veriyor. Bu kişide trafikte, yollarda, aramızda

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hele bayan oldummu kacicaksin
Otoparkta yanima bayan parkedince cikarken vurur diye hemen arabayi baska yere parkediyorum. 

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Buna benzer durumu inan ki her gün yaşıyorum ve arabayı kullanırken kaça kaça kullanıyorum. Kadın - Erkek herkes acemi ve insanlarda saygı diye bir şey yok. Özellikle bazı şahin,doğan vs.. türdeki araçları kullanan insanlarda aşağılık kompleksimi ne varsa bunlar daha beter bir duruma sokuyor trafiği(genellemiyorum , bazı sürücüler). Bununla geçirmiş ol. Canın sağ olsun demekten başka bir şey gelmiyor..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Otoparkta yanima bayan parkedince cikarken vurur diye hemen arabayi baska yere parkediyorum. 

+1  

ևok geçmiş olsun gerçekten. Araç bir yere kadar, eliniz kolunuz çok daha önemli. ֜stüne bir de edepsizlik ve yüzsüzlük yapılınca söylenecek tek şey kalıyor. Eğitim şart.

Artı araç elbette çarpa çarpa öğrenilecek ama o çarpmayı, öğrenene kadar trafiğe kapalı kimseye zarar vermeyeceğiniz yerde gerçekleştireceksiniz. Tutupta herkesin olduğu yerde kimsenin sınırsız özgürlüğü olmaz. Maalesef şımarık insan sayısı çok.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun sizi anlayabiliyorum, bugün tem otoyolu istoç mevkinde sebze kamyonu aracıma arkadan çarptı üstelik çok ağır seyrederken, artık uyuyomuydu napıyodu anlamadım çünkü kamyon bize vurunca durdu resmen, bizim gözümüzden sakındığımız arabalara başkaları gelip çarpınca insan çok üzülüyor, cana geleceğine mala gelsin diyoruz ama ne yazık ki bunlar hep denetimsizlikten kaynaklanıyo.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Sessiz sessiz forumu geziniyordum.Birden bir kahkaha atıverdim. :D :D :D