Bilişim Firması İçin İsim Önerileriniz

DarkLord15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ;
Sektörde küçüklükten gelen yaklaşık 7 yıllık bir geçmişim var.Bir bilişim firması kuracağım Bilgisayar Satışı / Donanım Satışı / Sunucu / Web Tasarım & Yazılım / Domain & Hosting / Kiralık Sunucu vb. hizmetler vereceğim . Bu işletmeye bir türlü isim bulamadım bulduklarımın da alan adları dolu :)

*İstediğim isim kısa akılda kalacak bir isim olmalı .
Örnek: HSY BİLİŞİM - hsybilisim.com müsait gel gelelim hsy.com.tr - hsy.com dolu :mad:
SHY BİLİŞİM - (Bunu çok istiyordum İngilizce 'de SHY tecrübe anlamına geliyor ama gel gelelim bunun da shybilisim.com 'u boş shy.com.tr ve shy.com 'u dolu :mad:

Her neyse önerileri olan arkadaşların önerilerini bekliyorum :)

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
3 harfliler zor :D

I

ilovehuni88

Bilgi Girilmemiş
shybilisim çok iyiymiş bence. Bunu bir düşün derim ben. bilişim uzantısı ile kullanman çok sıkıntı olmaz hatta algıda daha iyi kalır. bence türkiyede bir ingilizce bir türkçe kelime ikilisi eğer uyumluysa daha fazla akılda kalıyor.aynı durumun shy bilişim için de geçerli olacağını düşünüyorum. tabi son karar senin gene ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kişilik testi