Bilgilerinize ihtiyacim var :)

astrAir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamünaleyküm arkadaşlar oncelikle herkeze hayirli akşamlar dilerim bende astra g 2000 1.6 16v CD var aracim suan 231... km de araç yaklasik 5 senedir bendedir araç artik yag yakmaya başladi bu yuzden motor yapmayi düşünüyorum ancak motora girmişken pistonlarin gömlek ve segmanlari değiştirmek istiyorum ornek olarak GSI 2.0 piston ve gömleklerinin benım bloguma cakilma ihtimali nedir veya bloktan biraz aldirarak gomlekler o şekilde benım bloguma uyabilirmi ben oncelikle bunu ogrenmek istiyorum yani 1.6 piston capi ve 2.0 GSI piston capi hakkinnda bilgisi olan varsa bana yardimci olabilirmi . ben biraz araştirma yaptim bi sonuca varamadim sizin bilgizi almak istiyorum. Yardimci olursaniz cok sevinirim :)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biryerde okumuştum bmwlere yapıyolardı. Silindirleri büyütüp hacmi arttırıyolardı fakat blok gereğinden inceldiği için kırılabilme sorunlarından bahsediyorlardı. tahminim silindirler büyüyeceği için birleşme ve eklem yerleride birbirine uymayacak bürsürü masraf açacak. Bence hiç girişmeyin