Bilgi Sahibi Arkadaşlar Bir Bakarsa Çok Makbule Geçer...

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam da Astra 2004 H Elegance Xenon,bu konularda hiç bilgim yok,tek istediğim arabanın orijinal farlarına dokunmadan sarı halkalardan taktırabilir miyim?Arabam resimdeki arabanın aynısı.
moz-screenshot.png
10449001_ee3.jpg

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanız hangi donanım. eğer enjoy donanımsa gidin taktırın angel eyes içinde mercekli farda bulunuyor. mercekli far sizin kullandığınız standart fardan çok daha iyi

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam 2004 Elegance,üzerinde zaten orijinal xenon farlar var,mercekli.Bunları sökmeden takabilir miyim?

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabam 2004 Elegance,üzerinde zaten orijinal xenon farlar var,mercekli.Bunları sökmeden takabilir miyim?

tabiki taktırırsın angel halkalar tek olarak satılıyor. Ancak işçiliği biraz uğraştırıcı olabilir farın içinin açılması ve angel montajının yapılması her babayiğitin yapabileceği birşey değil bilgi sahibi işinin eri bir yere yaptırmanızda fayda var.

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için sağolun arkadaşlar,orijinalliği bozmadan yaptırabilmek işime yarar,yaza 2 haftalığına Ankara'dayım,işçiliğine güvendiğiniz bir yer var mı?Sonra farın içine su alma gibi sıkıntılar oluyormuş.
Son olarak bu halkalar internette 15-20 lira,bu kadar ucuz mu yoksa işe yaramaz malzemeler mi?

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için sağolun arkadaşlar,orijinalliği bozmadan yaptırabilmek işime yarar,yaza 2 haftalığına Ankara'dayım,işçiliğine güvendiğiniz bir yer var mı?Sonra farın içine su alma gibi sıkıntılar oluyormuş.
Son olarak bu halkalar internette 15-20 lira,bu kadar ucuz mu yoksa işe yaramaz malzemeler mi?

zevkler tartışılmaz, bende seviyorum Astra H'lar için Angel Eye'ları ancak aracınızda orjinal mercekli far var.. benim düşüncem, sakın içini açtırıp halka tarzı ledlerden taktırmayın..

ben uygun fiyata bulsam orjinal mercekli far alacağım ancak bulamıyorum..

yani kısacası, mercekli farlarınızın kıymetini bilin..

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevkler tartışılmaz, bende seviyorum Astra H'lar için Angel Eye'ları ancak aracınızda orjinal mercekli far var.. benim düşüncem, sakın içini açtırıp halka tarzı ledlerden taktırmayın..

ben uygun fiyata bulsam orjinal mercekli far alacağım ancak bulamıyorum..

yani kısacası, mercekli farlarınızın kıymetini bilin..

Hangi anlamda karşınız bu halka ledlere?Araca zarar mı veriyor,yoksa demin bahsettiğim farın içine su alması olayı falan mı?Biraz detaylı yazarsanız memnun olurum.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi anlamda karşınız bu halka ledlere?Araca zarar mı veriyor,yoksa demin bahsettiğim farın içine su alması olayı falan mı?Biraz detaylı yazarsanız memnun olurum.

detaylı bir bilgim yok ancak, aracınızın orjinal mercekli farları baya özel, güzel ve pahalı..

internette birçok yerde okudum, normal angel farların bile su alıp, buhu problemi yaptığını, ki sizin düşünceniz, orjinal mercekli farları açtırıp içine led uygulaması yaptırmak.. bence çok sağlıklı olmaz, tabi deneyimli arkadaşlar yorumlarını yazarlar..

benim size önerim, gidip Angel far alıp, kendi mercekli farlarınızı evde bir yerde saklayın.. sıkıldığınızda çıkarıp değiştirirsiniz.. veya, ben size Angel far alayım, siz bana ufak bir ücret karşılığında mercekli farlarınızı verin :D (şaka yapıyorum)

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim farlar o kadar değerli mi,vey be?Valla bilmiyordum,memleket xenon kaynıyor.Yukarıdaki resimdeki farı semtuning satıyor,450 lira,inceleyin isterseniz,sizn arabanıza da çok hoş olur.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
detaylı bir bilgim yok ancak, aracınızın orjinal mercekli farları baya özel, güzel ve pahalı..

internette birçok yerde okudum, normal angel farların bile su alıp, buhu problemi yaptığını, ki sizin düşünceniz, orjinal mercekli farları açtırıp içine led uygulaması yaptırmak.. bence çok sağlıklı olmaz, tabi deneyimli arkadaşlar yorumlarını yazarlar..

benim size önerim, gidip Angel far alıp, kendi mercekli farlarınızı evde bir yerde saklayın.. sıkıldığınızda çıkarıp değiştirirsiniz.. veya, ben size Angel far alayım, siz bana ufak bir ücret karşılığında mercekli farlarınızı verin :D (şaka yapıyorum)

:kop::kop::kop: bende verebilirm hocam benim aracımda takılı mercekli angel var hatta led li stop takım konusunu da konuşabiliriz :D