*** Bilen Yok Mu? ***

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu vectra c nin arka kapı hoparlörlerinin kaç cm olduguunu bilen varsa bi yazsın gözünüzü seveyim. Koca edirne de 20 yere sordum yarısı bilmiyoz dedi kalan yarısı da acaip acaip şeyler söyledi. hatta bi tanesi patlak hoparlörü değiştirsem de sesin kalitesinin değişmeyeceğini beyan etti. Ve inanın bu adamın dükkanın önünde arabalar tesisat taktırmak için sırada :confused: ... cevaplarınızı 4 gözle bekliyorum.

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu Eline Bir adet cetvel alıp ölçsen ?
Yani yanlış anlama
Genelde
Ya 13 yada 16 olur.
Bu olayıda Centryvb nickli arkadaşımız DAHA çok ilgilendiğinden Bilir
Yada Jocco Nickine baş vurabilirsin.
Onlar bu konularda daha çok yardım edebilirler.
bU ARADA NE YAPMAK İSTİYORSUN ?
sİSTEMİMİ DEĞİŞTİRECEKSİN ?

mafia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13 diye biliyorum kardeş, ama bu tesisat işini gerçekten ustalığına güvendiğin birine yaptır. kötü işçilik sıfır malzemenin bile içine edilmesine sebep olabiliyor.

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapıları sokebileceğime inansam size sormadan ölcebilirim kadett kardes :) ama kapılari sokebilirmiyim bunu bilen varmi arkadaslar döşemeci ustaya gerek varmi ?

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında müzik sistemleri ile uğraşan kuruluşlarda markaların konfigürasyon listeleri vardır.Kullanılacak olan kolon marka ve serisine göre uygun olup olmadığını pekala söylemeleri gerekir.Olmuyorsa bile plastik montaj adaptörleri ile bazı modeller uyabilecek hale getirilebiliyor.
Arka cam önleri Blaupunkt taki ölçü 17 Cm diye hatırlıyorum.

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O L A Y B I T E R ! ! !

evet millet dün elime tornavida ve cetveli alıp olayı bitirdim. vectra c nin arka kapılardaki hoparlör yuvaları 16 cm lik ama içindekiler 13 cm. aparatla yuvaya oturması sağlanıyo. .. .. .. .. .. katkısı olan arkadaşlara tşk.