Biktim Bu Servisten

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsamın jantlarında eğilme vardı.götürdüm.düzelttiler.bu sefer baktım araba sureklı sola çekıyor.yıne goturdum..duzelttıler..şimdide 90 km ye cıknca dıreksıyon,araba titriyor.nedir bu..bu kadar zormu bır ışi bir kerede adam gibi yapmak.bir şeyı yapıyolar.diğerını bozuyorlar.kasıtmı var anlamadım.her gıdısımde 40-50 para gıdıyor.Bu tıtreme neden olur bılen varsa lutfen yazsın.bana malıyetı ne olur...saygılar..

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım doğru yerde doğru zamanda bulunmak önemli . Sevislerbu gibi işler ile uğraşmıyorlar , onlara vars parça değiştirmek. Zizin yapacağınız piyasada çokiyi yapanlar var . bilen arkadaşlar size öneride bulunacaklardır. Düzelmese zize söylerler.Selam.:( :(

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
balans yaptır eğer belli bi hızda titreme oluosa
90 km ye kadar belirti vermiyor.90 a gelince titreme baslıyor..oysa daha yenı bakmıslardı tekerleklere balansa..

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş rot balans yaptır servis dişinda bir yere olmadı ön düzeni kontrol ettir

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik, jant vs işler için servise gitmenizi önermem. Uzmanlığı ve işi bu olan çok yer var

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş rot balanscıya gıt cekme varsa rot ayarına baktır tıtreme varsa balansa baktır

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplarınız için sağolun..pazartesi baktıracağım..

zapato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastikte çukura düşmekten dolayı tel kopması, balonlama varsa balans tutmuyor. Benim başıma böyle bi olay gelmişti.