Bıktım bu insanlardan yeter artık ! ! !

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad::mad::mad:
arkdslar sizlere daha öncede sölemiştim bizim sitenin bebeleri arayı futbol kalesi yapıp sağını solunu mahvetmişlerdi... bide üstelik bu sebepten dolayı anne ve babalarıyla birbirimize girmiştik... :mad::mad:
50199592vr1.jpg

bu günde annem uyandırdı beni arabalara bi bakıver die birde ne göreyim çocuklar arabaya sataşmasın die onların olmadığ ı yere çekmiştim...bu seferde çektiğim yerin yanındaki deponun üstüne çıkmışlar ordan pederin arabayla benim arabaya çürük domates,yumurta ve türünü daha belirleyemediğim bişiler atmışlar... nyse onlardan birini asansörün önünde yakaladım patlattım kıçına bi tane ağladı zırladı neyse aradan 10 dk geçti 2 kişi bizim arabaların yanında bağırıor çağırıor küfürler ediolar falan meğersem o çocuğun abisiyle abisinin arkdsı gelmiş ikisininde yaşı taş çatlasa 18-19... ama mübarek gün nasıl küfür edıolar kanıma dokundu indim aşağı ağız burun daldım bunlara derken annem indi komşular indi sitedekiler geldi...
:mad::mad::mad: arkdslar allasen söyleyin napıyım ben ??? bu insanlarla bu ikinci vukatımız...

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
O çocukları onların anasını babasını alıp damdan aşşağı atacaksın kesin ve tek çözüm sanırım :mad:

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazıları böyledir işte ne laftan anlar ne kötekten.... allah verede arabanın başına bişey gelmese

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en uyuz olduğum şeydir arabaya zarar vermek.. ne anlarlar arabayı zedelemekten çizmekten inşallah o işi yapanlarında birgün arabası olursa onlara daha beterini yapsınlar oruclu oruclu bana beddua ettirdiler şimdi kendilerine ne yapsan hakkın kardeş anlıyorum ben seni..

sabrionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla okurken ben bile uyuz oldum.Ama böyle insanlarla uğraşırken bir yandanda korkuyorum.Hiç ummadığınız bir sabah aracınızın yanına bir inersinizki lastikler patlak boya çizik..Sağı solu belli olmaz bu insanların bence o yüzden güzellikle halletmeye çalışın hatta çocukları bir şekil kandırın çikolata gofret flen...Ben anca bu şekilde çözüm bulmuştum eski mahallemde.Hatta son zamanlarda benden çok bakar olmuşlardı arbama :) Yapılanlar çok ayıp ama elden de birşey gelmiyor. Saygılar..

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
"Ya sev,ya terket " diye bosuna soylemimisler :) Maalesef uzulunecek bir durum ama bu bir Turkiye gercegi. Ozur dilemeyi bilmeyen, hem suclu, hem guclu insanlariz....

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah o işi yapanlarında birgün arabası olursa onlara daha beterini yapsınlar..

Benimde içimden böyle demek geçiyor.Sen yine mübarek gün olduğunu unutmamaya çalış.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun çok iyi anlıorum seni malesef ülkemizin bazı zeka sorunlu insanları oldukça daha böyle olaylar çok gelir başımıza. Banada çok oldu yan park aynamı kırdılar lastiğimi patlattılar ve daha sayamadığım nice şeyleri yaptılar.

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en doğrusunu yapmışsın...Laftan anlamıyor bu tipler.Ben şaşıyorum ya...Annemiz babamız bize küçükken aman oğlum topu dikkatli oynayın cam kırmayın arabalara atmayın derdi...Şimdiki çocuklar felaket....