Bıcı Bıcı Yaptık Corsa B

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet 2 haftadır kir pas içinde kalan aracımı bugun sonunda yıkadım içinin resimlerini çekmeyi unuttum,yıkayıp yorulmanın üstüne bide dönüşte benzinin bitmesi beni iyice yormus olsada sanırım değdi :D

xEj86B.jpg
[/url][/IMG]

wjd31D.jpg
[/url][/IMG]

e2p1Nd.jpg
[/url][/IMG]

eoJ38R.jpg
[/url][/IMG]

KlAjrg.jpg
[/url][/IMG]

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Maşallahı var nazar değmesin. Ben de yıkattım cuma günü 1.5 aydır pis pis duruyordu, eve dönüşte dikizi vurdum yerinden çıktı moralim bozuldu :D Taktırdım bugün geri Allahtan :)

Herhalde yıkayınca çok seviyoruz nazar değiyor senin de benzin bitmiş :)

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallahı var nazar değmesin. Ben de yıkattım cuma günü 1.5 aydır pis pis duruyordu, eve dönüşte dikizi vurdum yerinden çıktı moralim bozuldu :D Taktırdım bugün geri Allahtan :)

Herhalde yıkayınca çok seviyoruz nazar değiyor senin de benzin bitmiş :)

Hahah aynen hocam yakıt konusunda cok tereddütlerim vardı biraz bitmesi için ugrastım depo bitik gibi bişeydi içinde belki 1litre vardı,50 tl 97 oktan v power performance aldım genelde sıkıstırdım 102 km yazıyodu sayaçta :D mutlu oldum acıkcası birazda :D kirli tutmamaya karar verdim ama kapıma tıklatmıslar farkında değilim :(

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah.. Hocam o egzoz'u değiştirmeyi düşünmüyon mu ya.. Aracın heryeri full orjinal egzoz apaçi işi :rock:rock
Yine de maşallahı var, Allah nazarlardan saklasın...

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah.. Hocam o egzoz'u değiştirmeyi düşünmüyon mu ya.. Aracın heryeri full orjinal egzoz apaçi işi :rock:rock
Yine de maşallahı var, Allah nazarlardan saklasın...

Hocam egzoz elimde var ama takmıyorum cok performans farkı var orjinali ile :D Allah razı olsun bu arada teşekkür ederim :)