bi kac soru ?

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar kafama takilan bi kac soruyu sizle paylasmak istiyorum.
insallah bir yanit alabilirim....:confused:

1.aracimda 4 adet elektrikli cam mevcut ancak kapillari kilitleyince camlar kalkmiyor bende cam kaldirma modulu diye birsey gordum aracima onu taktirmak istiyorum bu modul butun aracalara uygulanbilir diyor sizce takmasi basitmi yoksa zormu? taksam sorunsuz calisirmi?

2.birde far sensoru taktirmak istiyorum araca... sizce kullanislimi?
gittigidiyordan arastirdim far sensoru icin sens56 var birde baska bi sensorler var
sens56 79.90TL oteki sensor 46.50TL ozellikleri ayni sanirim sizce hangisi iyidir ? kullanan arkadaslar vardir sanirim...
simdiden sagolun

Son düzenleme:

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir elektrikçin varsa rahatça kullanırsın. Her ikiside sonradan takılabiliyor fakat ne zaman bir problem çıkarır o bilinmez. Sonuçta sonradan takılan ürünler fabrika çıkışı kadar iyi olmuyor.

Ahmet Altınçubuk

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım bu iki işlemi yüzelli tl'ye halledebilirsiniz..
far sensoru kullanmıyorum ama cok kullanışlı birşey bence..
module gelince,aküyü yeme gibi bir problem vardı cengiz abi çözmüştü ama tam olarak hatırlamıyorum su an..
ikiside basit ve kullanışlı şeyler bence..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger iyi bir modul alirsam akuyu yeme gibi bi problemi yokmus arastirdim ben bunlari
far sensoru benim icin o kadar onemli degil ama cam kaldirma modulu cok ama cok onemli camlari cok unutan bi kisi olarak soyluyorum bunlari :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam kaldırma modülü gerçekten işe yarıyor,ancak far sensörü aracımda olmasına rağmen hiç kullanmıyorum..

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Opel lerde kumandadan iki kere kilitleme yada kilitledikten sonra kapı kilitleme düğmesine basılı tutma ile camlar kaldırılabiliyor. Sizin arabada nasıldır bilmiyorum. Eğer yoksa, her iki isteğinizi de kaliteli modüller alarak çözebilirsiniz. Ucuz modüllerde sorunlar çıkabiliyor. O nedenle 1 kere alacağınızı bir şey için biraz fazla para vermeye değer bence.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam kaldırma modülü gerçekten işe yarıyor,ancak far sensörü aracımda olmasına rağmen hiç kullanmıyorum..
ben yinede bi deneyecegim bu far sensorunu icmde kalmasin :)

Opel lerde kumandadan iki kere kilitleme yada kilitledikten sonra kapı kilitleme düğmesine basılı tutma ile camlar kaldırılabiliyor. Sizin arabada nasıldır bilmiyorum. Eğer yoksa, her iki isteğinizi de kaliteli modüller alarak çözebilirsiniz. Ucuz modüllerde sorunlar çıkabiliyor. O nedenle 1 kere alacağınızı bir şey için biraz fazla para vermeye değer bence.

zaten suanda arastiriyorum pahali falan olmasi oenmli degil yeterki kullanisli ve saglam olsun
bu arada verdiginiz cevaplar icin sagolun

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta aracında alarm var mı? bıde bazı araclarda kendılıgınden oluyor fakat programlamadıkları ıcın kullanamıyoruz dıye bılıyorum bı sor ıstersen belkı module ıhtıyacın yokru dıerkt olarak programla yapılabılır yanı far sensorude ıcımde kalmasın dıyosan yaptır daha sonra yagmur sensoru de yaptır bence bızım pug da vardı cok gusel bısey tavsıye ederım

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm orjinalinde var
ben yine bi servise sorayim belki proglanmasi lazim senin dedigin gibi...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sor bencede bızım corsa ya alarm takıldıgında adam ordan kablo ıle oynayıp otomatık cam kaldırma yapmıstı bı sor bakalım servıse kesın vardır... programla