Beyin Arızası ????

coskun34.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese mrb. 2001 astra comfort aracım var. motor arıza ışığı yanıyodu, servise gittim, direksiyondan cihaza bağladılar. aracın gaz yemediğini geç algıladığını söylediler, beyinden dediler. doğru dedim. araba kalkışlarda brodveyi bile yakalayamıyor. Cihaz P.1122-2, P.1550-A, P.1120-8 arızalarını gösterdi. bizim yapabileceğimiz beyni değiştirmek dediler, bununda 1.5 milyarı bulacağı söylendi ama bu beyin arızasını çok uygun fiyata istanbulda yapabileceklerini söylediler. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Eğer anadolu yakasına geleceksen bize gel bakalım tamir gerekiyorsa burdan yönlendiririz seni

hocam kusuruma bakma gelemedim arabayı 1 ay önce getirdim istanbula ama acil dönmem gerekti bizim arakdaşlarda arayabı kendileri götürmüşler bişeyler yaptırmışlar şu an düzeldi haberin olsun istanbulda kalsaydım size getirecektim yani şimdilik sadece demelerine göre porya bilyasını değişmişler kmre çalışmıyordu ondan sonra da şu an için herşey normal.....

coskun34.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyin tamiri tamam. 370 ytl

Umut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2000 Model Vectra Cdx'im Var.3 Haftadir Aralikli Olarak Abs Ve Tc Işiği Yaniyor Bu Sirada Km çalişmiyor Ve Hiz Göstergeside çalişmiyor. Işik Söndüğü Zaman Hiç Sorun Yok Herşey Normal. 4 Bilgisayara Bağlattim.işik Yandiği Zaman Abs Ye Giremiyor Ve Hatada Söylemiyor. Son Olarak Arabayi 2 Gün Serviste Beklettim Ve Işiği Sönünce Baktilar . Hiç Hata Vermiyor. Abs Beyninin Değişmesi Lazim Dediler. Ne Yapmaliyim,bilgi Verirseniz Sevinirim.

metebursa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işlerde Tokat'ta Gökçek elektroniği tavsiye ederim.Bende 1,7 DTI vardı pompa beyni arızası yaptı ısparta ve bursada'ki yetkili servisler beyni değiştireceğiz dediler,hatta ısparta'daki servis beyinciye götürdü tamir yaptırdı ama randıman vermedi götürdüm Tokat'a yolladım beyni orijinal gibi oldu problem kalmadı.

bill48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de aracım son zamanlarda kendiliğinden benzınden gaa gazdan benzine gecmeye baslamıstı.ve bunu sadece yağmurlu günlerde yapıyordu.gecenlerde ısıklarda durdum araba stop ettı ve bıdaha calısmadı.servıse goturdum beyınde arıza oldugunu soyledıler ve tokata gönderdıler.halen beklıyoruz.fıyatı ne cıkar ? tamırden sonra sorun cıkarırmı endıselıyım.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam kusuruma bakma gelemedim arabayı 1 ay önce getirdim istanbula ama acil dönmem gerekti bizim arakdaşlarda arayabı kendileri götürmüşler bişeyler yaptırmışlar şu an düzeldi haberin olsun istanbulda kalsaydım size getirecektim yani şimdilik sadece demelerine göre porya bilyasını değişmişler kmre çalışmıyordu ondan sonra da şu an için herşey normal.....

kaç para tuttu bu işlem