benzinli astram subap yaktı :(

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: benzinli astram subap yaktı :(

batu link' Alıntı:
peki yeni , yani satın alın kişi napacak :)
Tertemiz binecek. Binlerce TL harcayıp satmamın sebebi o :) İnternette ufak bir araştırma yaparsanız Rover araçların motorlarının sıkıntılı olduğunu, her Rover'ın en az 2 defa motor üst kapağının açıldığını görürsünüz. Roverlarda olay şu; araç üzerinde hangi motor varsa onu maksimum olarak kullanıyor ve güzel performans veriyor.  Satma sebebim de sorunun tekrar etmesinden korkmuş olmam. Aracı aldıktan sonra 2 defa motor indirttim serviste. Ayrıca satarken farkettik komple boyalıymış. Güya tanıdıktan almıştık :D

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun .yetkili serviste olsa herhalde 10-15 bin isterlerdi.

makif60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar arabamın benden önceki sahibinin yaptırmış olduğu bakımları inceledim ve her bakımda yetkili serviste snap oktan artırıcı konulduğunu gördüm.bunun benim arabamın pistonlarının çatlmasına neden olma durumu varmıdır.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste konulan yakıt yada yag katkılarının o derece araca zarar verecegini düsünmüyorum.Benim aklıma aracınıza daha önceden yazılım atılıp zorlanmış olabilecegi geldi.Tekrar orjinal yazılıma dönülmüş olabilir.Ve bunu anlamak oldukca zor

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

tekrar geçmiş olsun,eğer parçalar gelmediyse pistonu ,biyel kolunu forget alın hem daha dayanıklı hemde modifiyeye daha uygun olur ileride sıkıntı çekmezsiniz.