benzınlı astra h..ortalama 8,6 yakıyo nasıl???lpg taktırsammı????

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya anlamıyorum arkadaşlar madem sıfır araba alıyon niye gidip hemen tüp taktırıyon. Önce bir deneseniz sürseniz bir süre Yazık arabaya. Ozaman gidip tüplü araba almak gerekmez mi. Ha şim diyeceksiniz ki o zamanda cebimize yazık oluyor. Ama kardeşim gidip 35 milyarlık araba alıyon ozaman sonuca katlanmak gerekir.

Kardeş yazın bana ise arabam 2004 model elegance sıfır değil

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence normal..

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu söz banaydı galiba performans bakımından pek kayıp gelmedi bana hem kendi arabamda hem dayımın arabasında 60 tl ye 350 km yapmak warken benzinde gitmem....
sıfır arabaya tüp taktırmaya gelince lafım yok herkesin kendi bileceği iş...
benim arabam 2002 astraydı ondan taktırdım sıfır arabama bende olsam tüp taktırmamm kıyamam daha sıfır kokusu içindeyken lpg taktırmam...

araç 2004 model oluduğu için taktırın derim....

A

ast_özgür

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar çok kararsız kaldım yav bu lpg konusunda?????
vallahi arkadaş benzinlisi bunu 350 lira yakıyor yazık yaff al 1,3 dizelini baba gibi binnn yakıt konusun da sıkıntın olmasın o kadar arabaya bindim bu 1,3 dizelii başka arkadaş 1 depo koyuyorum düşünmeden biniyorum yakmıyor ki benzinlisini alırsan ocağına incir ağacını ellerinlen dikmiş olursun ben 1,6 benzinlisini satım aldım bunu tüp de vardı genede cıkk dizel başka

katakulle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten bence bu lpg işi birazda şansa kalıyo..randuman alıp alamamak.....

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi arkadaş benzinlisi bunu 350 lira yakıyor yazık yaff al 1,3 dizelini baba gibi binnn yakıt konusun da sıkıntın olmasın o kadar arabaya bindim bu 1,3 dizelii başka arkadaş 1 depo koyuyorum düşünmeden biniyorum yakmıyor ki benzinlisini alırsan ocağına incir ağacını ellerinlen dikmiş olursun ben 1,6 benzinlisini satım aldım bunu tüp de vardı genede cıkk dizel başka

o kadar da değil yahu, ben benzinli kullanıyorum ne 350 yakıyor ne de ocağıma incir ağacı diktim kendi ellerimle, tabiki dizel ve lpgye oranla fazla yakıyor ama mübalağa ediyorsunuz. genel bir hesapla benzinli bir araç depoda 50 tl fazla yakıyor dizele ve lpgye oranla. Buna göre herkes kendi için doğru kararı verir bence..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8.6 gerçkten fazla.ortalama 7.5 gibi değer yakalamanız lazım bence tüp taktırmadan önce kullanım tarzınızı ve aracınızı bir gözden geçirin

katakulle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı aldığımda bilgisayrdaki ortalama 11 lt idi..şu anda 8.6 ya düştü..bunu sıfırlama olanağı nasıl peki uzun yol öncesi bunu yapsam ve denesem tekrar?

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyonun üzerindeki sol çark kumanda tuşuna uzunca basarsanız sıfırlamış olursunuz. Ayrıca 8.6 şehir içi ise gayet iyi bence..