benzinden tüpe geçmiyo

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
van ilinin erciş ilçesinde öğretmenlik yapıyorum şuan.mutlaka servise gitmem lazım galiba.bunu dememin sebebi van a gitmek için zamanın pek olmaması.elektrikçiler felan anlayabilr mi acaba?
normal elektrikçiler anlamas. siz servise gidin uğraşmayın ;)

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
hersey olur arkadaslar ama ılk bakılacak yer roleye elektrık gelıp gelmedıgı saglıklı calısmıyorsa lpg zaten gecmeyecektır ıkıncı olarak ceo yanı lpg beynı arıza yapabılır belırttıgım gıbı bılmeyen adamlara kurcalatma cok pahalı bır meret..

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şase kabloları tüpün üzerinde plastik kapağın altında mı bulunuyor

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
van da voltran servisi varmış arkadaşlar hafta sonu gidip göstericem.bu arada motor sağokken çalışmama problemi son buldu çünkü 2 gündür benzinde kullanıyorum arabayı
21102007ax2.jpg

opelvectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tupe ve benzıne gecmeyı saglayan roleler var lpg rolesı devreye gırmıyordur
elektrıksel yada role arızası olabılr
ayrıca lpg ceosunda problem olabılır
gectıgınde cıt dıye ses duyarsın zaten bırse sase kablolarına bak role muhtemelen devreden cıkmıstır
bulundugunuz yerı ıletırsenız voltran servısıne yonlendıırm

webbe arkadaşımın dediği gibi roleler parçasından kaynaklanıyor. aynı arza bende de olmuştu garantiden değiştiriyorlar ama değşen parçanın ismi o mu tam ollarak bilmiyorum bendeki lovato marka sıralı tüp. yuvarlak bi parça lpg yi algılıyo algılayamadığından benzine geçiş yapıyor. roleler dememinsebebi yuvarlak kelimesini andırmasından parçanın ismini tam olarak bilmiyorum...kısacası lpg yi algılayan bi sensör o değişecek...