benzinden tüpe geçmiyo

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamda voltran marka sıralı sistem tüp var.bugün ilk defa başıma bişey geldi.yolda giderken tüp bi anda benzine geçti.daha sonra elle kendim tüpe aldım 2. denememde düzeldi.daha sonra arabayı tekrar çalıştırdığımda tüpe geçer geçmez stop ediyor.bunun nedeni ne olabilir arkadaşlar?şimdiden hepinize teşekkürler.

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şunu söylemeyi unuttum araba artık tüpe geçmiyor.yolda giderken veya dururken kesinlikle tüpe alamıyorum hemen stop ediyo.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla ilk aklıma gelen, aracınızda lpg varmı yakıt olarak :). biliyosunuz yakıt bittiği zaman direk kendi geçiş yapar. şayet varsa bi voltran servisine götürüp bilgisayar ile ayarlarına baktırın. mesala araç soğuttur, lpg ye geçme sıcaklığına gelmemiştir gibi

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz vardı arabamda ve yolda giderken oldu zaten motor sızaklık lpg ye geçiş için uygundu

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman yetkili bi servisine götürüp baktırın. çünkü malum sıralı sistemlerde pek dışardan bişe yapamıyorsunuz. ha aklıma gelmişken. lpgnin sigortasına bakın atmış olabilir. ;) veya enjektörler elektrik kesmiştir başka yollardan gibi

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
tupe ve benzıne gecmeyı saglayan roleler var lpg rolesı devreye gırmıyordur
elektrıksel yada role arızası olabılr
ayrıca lpg ceosunda problem olabılır
gectıgınde cıt dıye ses duyarsın zaten bırse sase kablolarına bak role muhtemelen devreden cıkmıstır
bulundugunuz yerı ıletırsenız voltran servısıne yonlendıırm

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
van ilinin erciş ilçesinde öğretmenlik yapıyorum şuan.mutlaka servise gitmem lazım galiba.bunu dememin sebebi van a gitmek için zamanın pek olmaması.elektrikçiler felan anlayabilr mi acaba?

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg filtresi olabilir en basitinden
yada lpg boruları tıkanmıstı, lpg yeterlı basıncı alamadıgı zaman depoda LPG yokmus sanıyor ve dırekt benzıne gecıyor.