benzinde gaz yememe

furkan111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımda benzinde gaz yememe sorunu vardi.benzin filitresini degiştirdik duzelmedi...benzin pompasınıda degiştirdik yine olmadı...tabi geride almıyorlar.tamirci uzun bi zamanda gel genis genis bakalım dedi sizce neden olabilir araba calısıyo ama gaz verince yemiyo bayırda filan kalırsam stop ediyo bende gaza gecene kadar bekliyorum.bunun elbet vardir birseyi basına gelen oldu mu ne yapabiliriz

ersin.brbr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımda benzinde gaz yememe sorunu vardi.benzin filitresini degiştirdik duzelmedi...benzin pompasınıda degiştirdik yine olmadı...tabi geride almıyorlar.tamirci uzun bi zamanda gel genis genis bakalım dedi sizce neden olabilir araba calısıyo ama gaz verince yemiyo bayırda filan kalırsam stop ediyo bende gaza gecene kadar bekliyorum.bunun elbet vardir birseyi basına gelen oldu mu ne yapabiliriz

aynı sorun benım aracımdada var.genelde ılk calıstırmada oluyor.15-20 sanıye kadar nekadar basarsan bas 1000 devırı arac gecmıor boguluyor gıbı oluyor sonra bırden acılıyor gaz yemeye baslıyor.ancak çözen bı usta yok herkes bısey soyluyor.

salihselam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz yememe

ateşleme bobini ni değiştir.Ben değiştirdim gaz yemeye başladı.

life2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçtada oldu

Aynı gaz yememe sorunu bendede oldu aracımın bujileri ,buji kabloları ve bobin değişti canavar gibi oldu