Benzin :((

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel fiyatlarla 150 tl'ye şehir içi 750 km civarı yapıyorum, daha yüksek menzilde yapabileceğimi düşünüyorum. dizelin km'ye tl tüketimi lpglerle hemen hemen aynı. yüksek çekiş gücünü işin içine katarsak kesinlikle lpg yerine tercih edilebilir. dizele alırken ekstra 3-4000 tl veriyorsunuz, lpg takılımı içinse montajdı ruhsattı kaliteli bir kit idi falan 2000'i buluyor. ayrıca ayarsızlık problemleri ve aracın orjinalliğini bozmada cabası. niye uğraşimki, dizelimi alırım keyfime bakarım...

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aralık yada kasım gibi aracıma lpg taktırmak istiyorumda bnm sorum şu 1,4 araba lpg nasıl olur

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aralık yada kasım gibi aracıma lpg taktırmak istiyorumda bnm sorum şu 1,4 araba lpg nasıl olur
her arabaya lpg olur. amacınız performans kullanımı değilde ekonomik bi şekilde bi yerden bi yere gitmekse lpg 1.4 araca olur

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans düşecektir illaki, ama sağlam bir lpg kitini sağlam bir ustaya taktırırsanız benzine oranla ekonomik bir şekilde yol alabilirsiniz rahatlıkla

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son zamanlarda dıkkat ettıysenız pek zam haberı gelmıyor ama ıktidar oy kaybetmemek ıcın sımdılık sessını cıkarmıyor , buradan da anlıyoruz ki zam olmadanda devlet yurutuluyormus .. keeske 3 ayda 1 secım olsa

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eren haklısın ama o 3 ay içinde yine bizi soyup soğana çevirirler en iyisi ya dizel yada lpg :D bilindikten şaşmamak lazım

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durumu degerlendırıp mantıklı bı sekılde oy vermek lazım , mevcut ıktıdarla gıderse seneye kadar 5 lırayı bulur , en azından kötunun ıyısını secmek lazım

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylüyorum ama dinletemiyorum fazla siyasete girmemek lazım "gazı" :D köle devam et en iyisi