Benzin göstergesi

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir sorun mu bilmiyorum o yüzden sizlere danışmak istedim.Biraz önce arabamı çalıtırıken farkettim.Marşa basınca benzin göstergem düşüyor, araba çalışınca normale dönüyor.Bazen de marşa ilk basışta çalışmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim herkese teşekkürler.

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun olma ihtimali yüksek normalde kontağı çevirince yükselmesi ve ne kadarda ise orada kalması gerek gaza basınca yükselip alçalması normal değil ama genede ustaların yorumu önemli...

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun olma ihtimali yüksek normalde kontağı çevirince yükselmesi ve ne kadarda ise orada kalması gerek gaza basınca yükselip alçalması normal değil ama genede ustaların yorumu önemli...

Gaza basınca oynama yok sadece marşa basınca araba çalışana kadar 1-2 sn düşüyo sonra sabit.Ateşleme anında saniyelik düşüyo akü mü zayıf acaba.

alikuscu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normaldir arkadaşım tüm astra clsiklerde bu mevcut

sitelerde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir defasında bagaj kapagının kilidinin kablolarında oluşan bir kısa devre durumunda benim araçta da göstergelerde 1-2 gün bu sorunlar oldu. Kısa devreyi farkedip, tamir edince göstergelerdeki dengesizlik kendiliğinden düzeldi.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Marşa basarken tavan lambanı aç yada gösterge teyp konsol ışıklarına bak.
Eger onlarda kısılma oluyorsa normaldir

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kaç denemeden sonra kendi kendine düzeldi.20-25 defa çalıştırdım şu an herhangi bir problem kalmadı.İlgilenen herkese teşekkür ederim.İyi günler