benzin gösterge ibresi

cyristal_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba , bugün aracı rampa bi yere park ettim sonrasında aracı ilk çalıştırmamda benzin ibresi olduğundan daha fazla gösteriyordu sonra yavaşca inmeye başladı ancak ilk seviyesine gelmedi , yeniden benzin aldım ama ibredeki sorun devam ediyor gibime geliyor.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef benzer sorun yaşayan arkadaşlar var. Şamandra usulü olunca rampalarda vs yanlış gösterebiliyor.

cyristal_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bunun için servise gitmelimiyim yoksa kendiliğinden eski haline dönme şansı varmı acaba

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı senınkı calısmıs ben aracı daha ılk aldıgım gun adamla noterden cıktık arabayı burnunun dıkıne parketmısız araba calısmadı adam geldı dedım calısmıyor sonra benzın gıtmıyormus samandıra ıste guvenmemk lazım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ıyı senınkı calısmıs ben aracı daha ılk aldıgım gun adamla noterden cıktık arabayı burnunun dıkıne parketmısız araba calısmadı adam geldı dedım calısmıyor sonra benzın gıtmıyormus samandıra ıste guvenmemk lazım

İşte bu gibi durumlarda benim araç üzerinde olan LPG artı oluyor baktım benzin de çalışmadı anın da gaz konumuna alıyorum çort diye çalışıyor :D

cyristal_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;) peki budurumda yol bilgisayarı yanlış bir değer gösterirmi

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte bu gibi durumlarda benim araç üzerinde olan LPG artı oluyor baktım benzin de çalışmadı anın da gaz konumuna alıyorum çort diye çalışıyor :D

bu aractakı sıstemde enjeksıyonlu olduğu ıcın mecbur benzınle calısıp gaza gecmelı dırek gazda calısma sıstemı kurmamışlar duz lpg ıle calısanla kyaslama yaparsak daha avantajlı oluyor benzın pompası fazla zarar gormuyor araba benzını unutmuyor arasırada zengın yemek yıyor:rakir:

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kontağını kadrandaki ışıklar yanana kadar çevirin sonra benzin ibresi yerine bi gelsin sonra marşa basın , direkt marşa basıldığı zaman benzin ibresi benzininde azlığından bu kadar vardır deyip duruyor :) biraz bekleyin ve benzini ölçsün...