benzin fiatlarından siyaset

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel yorumlar ama asıl sorun; bizim siyasilerde Allah korkusunun olmamasıdır. Onlara göre siyasette her şey mübah.
Savas kardesim,
zaten benim demek istedigim de bu yani millet üc kagitci hirsiz dolandirici birbirlerine karsi merhametsiz Allah korkusundan yoksun ise basdaki zalim olur hirsiz olur Allah korkusu olmaz vs vs...
yani o yukaridaki hadis ve rad süresi aslinda konuyu öz ve kisa anlatiyor.toplumun bozulmasi ile ilgili.konuyu detayli anlatmaya baslasak bitiremeyiz...ülkenin en kücü ferdi bireyi aile..orda basliyor tepeye kadar gidiyor.baba vergi kaciriyor veya caliyor ,memursa rüsvet vs. yukari dogru kartopun yuvarlanip cig gibi olmasi misali yukaridaki milyarlar götürüyor...:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Selim bey hep şunu savunurum. Ailesini bile yönetmekten aciz olan kişiler hiçbir zaman iyi bir yönetici olamazlar.

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen

Osman bey arkadaşların birçoğu bilmez ama bizler yaşımız gereği MC hükümetlerini gördük değil mi? Hafızamızı biraz zorlayalım, 1980 ihtilali öncesinde futbolcu transfer eder gibi partiler 3'e 5'e milletvekili transferi yapmadılar mı? İnsanlar hatadan dönebilirler, siyasi çizgileri değişebilir bu durum son derece normaldir, ama benim anlatmak istediğim bir seçmenin veya milletvekilinin rüzgarın yönüne göre parti değiştiriyor olması, menfaati uğruna oyunu satması, daha sonra da oturup dövünmesinin anlamsızlığıdır, çünkü çorbada onun da tuzu vardır. Birçok seçmen oy verdiği partiyi biliyor ama partinin liderinin kim olduğunu bilmiyor veya bir belediye başkanı için oy kullanıyor ama adamın adını dahi bilmiyor ne kadar acı bir durum değil mi?
merhabalar!
aynen katılıyorum,o tip seçmen&milletvekili günümüzde yığınla...
hor bakmamak gerek,bakarsın bizde o hale gelebiliriz.
yukarıda bir arkadaş ben oyumu yakacağım diyor,benim zamanında oyumu boşa attığım gibi.o da çıkar bir yol değil ama gerçekten saatlerce düşünmeme rağmen hepsinin büyük hatalarının olduğunu görünce insan ne yapacağını şaşırıyor.
TÜRK milletine hala ufukta kara gözükmüyor.???????Acaba niçin?bizler hep ALLAH'A samimiyetle ibadet etmiştik,büyük bir günahımız mı var acaba?
artık bende herşeyden istifa ediyorum,birazda böle deneyelim.