Benzin Deposu Kapağı...

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün benzin zammından önce bir benzin alayim dedim.shelle gittim.pompanın önünde durdum.o sırada telefon çaldı araçtan inmedim.Neyse 30  saniye sonra kapattim araçtan inim derken pompacı adam kapağı zorluyor onu fark ettim.Dayı napıyon ne ediyon derken bizimki kapağın hakkından gelmiş...

Kapak kapanmıyor.Sanırım zorlamayla mekanizmaya zarar vermiş.elim kapağın üstündeyken arabayı kitleyince kapak da kilitleniyor ama arabayı açınca kapak sarkıyor.yani aracın kilidi açıkken kapak kapanmıyor.tutmuyor...

ևalışan pompacı yaşlıydı kızamadım,canın sağ olsun dedim..Bu garantiye girer mi?Girmezse tamirini nasıl yapabilirim?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Benzin Deposu Kapağı...

Garantiye girer.

Forumda yakın zamanda aynı problemi garantiden yaptıran üyemiz olmuştu.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam olgunluğunuz için sizi tebrik ederim. her insan bu denli saygılı yaklaşamaz. servis yapar mı yapmaz mı hiç bir fikrim yok.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.Enteresan bir olay olmuş.Servis yapar mı,yapmaz mı bilmem.Servislerin ne yapacağı belli olmuyor.Kimi servis garantiden yapıyor,kimiside kullanıcı hatası deyip yapmıyor.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Bugün benzin zammından önce bir benzin alayim dedim.shelle gittim.pompanın önünde durdum.o sırada telefon çaldı araçtan inmedim.Neyse 30  saniye sonra kapattim araçtan inim derken pompacı adam kapağı zorluyor onu fark ettim.Dayı napıyon ne ediyon derken bizimki kapağın hakkından gelmiş...

Kapak kapanmıyor.Sanırım zorlamayla mekanizmaya zarar vermiş.elim kapağın üstündeyken arabayı kitleyince kapak da kilitleniyor ama arabayı açınca kapak sarkıyor.yani aracın kilidi açıkken kapak kapanmıyor.tutmuyor...

ևalışan pompacı yaşlıydı kızamadım,canın sağ olsun dedim..Bu garantiye girer mi?Girmezse tamirini nasıl yapabilirim?

Davranisiniz icin tesekkurler. Boyle insanlarin varligi her zaman beni mutlu eder.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeş benzini zamsız almışsın biz yetişemedik ordan yaptığın kara git depo kapağını yaptır takma bu kadar bak biz dolduramadık  walll walll
Geçmiş olsun bende servis garanti kapsamında düzeltecektir diye düşünüyorum..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Estağfurullah..bu kapakların çalışma prensibini bilmediğim için kendim uğraşamadım.yarın gündüz gözüyle bir deneyecem yapamazsam servis yolu göründü bana..

kırk yılın başı zamsız benzin alalım dedik o da olmadı.. ::)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Estağfurullah..bu kapakların çalışma prensibini bilmediğim için kendim uğraşamadım.yarın gündüz gözüyle bir deneyecem yapamazsam servis yolu göründü bana..

kırk yılın başı zamsız benzin alalım dedik o da olmadı.. ::)

֖yle bedava benzin yok Deniz.  :D Geçmiş olsun kardeşim hallolur merak etme serviste.

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Geçtiğimiz yıl 200 tl benzin almis ve pompaciya nakit odedikten sonra wc ye gitmistim. Geldim araca bindim pompaci para istedi. O an adami oldurecektim neyseki baskalari girdi araya. O pompaci da yasliydi. 

ak0055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun aynı sorunu bende yaşadım ama servise gitmeden forumdaki arkadaşlar sayesin de halledebildim. Öncelikle depo kapağını bağlayan o kısmın fazla dönmesinden kaynaklanıyordur muhtemelen onu çevirin düzelecektir .Umarım faydalı olur . :)